e-günlük

Hüss Sünnet Oldu

Haziran’ın yoğun gündemi içine bir de Hüss‘ün sünnet telaşı dahil oldu. Bir dediği iki olmayan bizim ufak delikanlının babasıyla sünnet pazarlığının konusu bir adet scooter’dı ;) 

Hüss’ün sünnetini e-vren günlüğü’nün MisAfiR KaLeM{LeR}inden ve dostlarımdan sevgili Murat gerçekleştirdi. Hüss’ün sünnetini Murat’ın yapmasını iki yıldır kendisiyle konuşuyorduk. Zaten ondan başkasına da güvenemedik. Nihayet sünnet tarihi belirlenince Murat, İzmir’den kalkıp geldi. Hüss, neredeyse 45 dakika süren soluksuz bir operasyonla erkekliğe ilk adımı atarken adeta bize de soluk aldırmadı ;)

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği‘nin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyasına 5 TL’lik bağışta bulunun.

Bir önceki Beni Bunlarla Bulmamalıydınız ;) başlıklı yazımda anahtar sözcükler, arama sonuçları ve beni bunlarla bulmamalıydınız hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

3 Yorumlar

  • Yanıtla Halis Elciman 30 Temmuz 2010 at 21:03

    maşallah :) nazar değmez inşallah :)

  • Yanıtla pınar 29 Temmuz 2010 at 14:59

    Hüss’e ilk maşallah benden, geçmiş olsun Allah damatlığını da göstersin inşallah..

  • Yanıtla Doğan 29 Temmuz 2010 at 12:27

    :=))

  • Bir yorum yazın