e-günlük

Aydınspor 7 – GS 5

Elif Şafak‘ın AŞK‘ını okumaya başladım bugün. O nasıl bir romandır öyle; aklımı başımdan almaya yetti ilk 50 sayfası. Tekrar teşekkürler Nur.ah :)

igoogle‘ı kullanmaya karar verdim bugün. Hatta ilk adımı attım. Google reader‘a sık kullanılanlar listemdeki bütün blogları kaydettim.

Bunun yanında epeydir hesabım olmasına rağmen friendfeed‘i hiç kullanmıyordum. Pek güzelmiş, aman ne iyiymiş :) sosyomat‘ı da çok seviyorum. facebook‘u, bloxoo‘yu ve de flickr‘ı :) Twitter‘a karşı hala anlamsız bir cahillik içindeyim. Bana pek işlevsel gelmedi ;)

Akşam, söz verdiğim üzere Hüss‘le önce frizby oynadık sonrasında tek kale maç yaptık. Ben Galatasaray, Hüss Aydınspor’du. Ve gecenin sonunda Aydınspor GS’yi 7-5 yendi :)

Dün iki derginin yazarlık teklifinden ve birine henüz cevap vermediğimden bahsetmiştim. Teklifine olumlu cevap verme şartımı seve seve kabul ederek TOFD‘un akülü tekerlekli sandalye kampanyasına bağış yapan dergi editörüne teşekkür ediyorum.

Aslında tam 5. yıla girdiğimiz gün, şu anki temaya geçmeyi planlıyorduk. Bugün saatlerini yeni temanın detayları için harcayan Hasan Tahsin‘e ve temayı e-vren günlüğü’nün 5. yılı için haftalar öncesinde tasarlayan Emin Buğra‘ya teşekkür ediyorum.

——

evrengunlugu.net, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekliyor; siz ziyaretçileri de  TOFD’a destek olmaya davet ediyor. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye” kampanyasına 5 TL’lik bağışta bulunun.

Bir önceki Edebiyata Dair, Y.K. Beyatlı başlıklı yazımda edebiyata dair, kitap ve yahya kemal beyatlı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

8 Yorumlar

 • Yanıtla Aynur Özbek Özyer 01 Ağustos 2009 at 15:02

  Parmaklıklar ardında efekti veren fotoğrafınız güzel bir çalışma.

 • Yanıtla Aynur Özbek Özyer 01 Ağustos 2009 at 11:30

  Aslında konuyu uzatmamak gerekiyor.Son sözler ; benim söylemeye çalıştığım görseldeki ilk etkinin merak uyandırması.
  Yoksa paylaşımların gizeme tabiki ihtiyacı yok.Paylaşımlarda aslolan
  açıklık ve samimiyettir.Bunu sanırım hepimiz biliyoruz.Umarım neyi vurgulamaya çalıştığımı anlatabilmişimdir.

 • Yanıtla umut ural 31 Temmuz 2009 at 11:33

  bende halen facebook’a uzak olan insanlar arasındayım pek ısınamadım ancak ff çok sıkı kullananlardanım ,cok seviyorum ayrıca harika bir yazı olmus kardeşim başarılar diliyorum saygılarımla

 • Yanıtla pınar 30 Temmuz 2009 at 23:50

  Evrencim ben de çok sevindim dergi için, çok da güzel bir teklifle başlamışsın.. Temayı çok beğendim yeni fotoğraflar çok şık durmuş, yan taraftaki boşluk neden bu kadar fazla ama yahu tüm ekran olamaz mı acep? :’) Bu arada bugün KPSS açıklandı, ben yine özelde devam edecek gibiyim, sende durumlar daha iç açıcıdır inşallah hocam.. Kal sağlıcakla..

 • Yanıtla Aynur Özbek Özyer 30 Temmuz 2009 at 22:45

  Bilmemki nasıl söylesem? Benceee eski tema daha hoştu :)
  Bu daha sevimli, eskisi ise daha gizemli idi.Gizem ilgi çekicidir.
  Görsel açıdan ilk etki önemlidir.
  Ancak tüm bunları bir kenara bırakırsak; çalışmalarınız insanın
  içine gelip konuveriyor.Dergiye böylesine güzel bir teklif ile adım atmanızı alkışlıyorum…

 • Yanıtla kalderavolkan 30 Temmuz 2009 at 09:10

  Hocam fotoğraf güzel seçim olmuş :) Tema çok…… şık, özel bir duruşu var gibi sanki, ama hala doğru kelimeyi bulamadım :)
  Teklifi kabul etmene, hele ki önünde eğilinesi şartını olumlu sonuçlandırarak kabul etmene çok sevindim. Başarılar.
  AŞK için geç bile kalmışsın, bittiğinde ağlamak istediğimi hatırlıyorum…

 • Yanıtla Zeynep Çiğdemal IŞIK 30 Temmuz 2009 at 00:45

  Yazarlık tekliflerini kabul etmişsin. Hayırlı olsun. Hatta bir teklifi kabul edişin hayırlı bir bağışa da vesile olmuş. Ne hoş..
  Hüss ile maç yaptığınızda Galatasaray tarafında Hüss oynarsa çok mutlu olurum. Malum o zaman maç sonucu Galatasaray’ın lehine olur :))))
  Blogunun yeni teması hoş olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık..

 • Yanıtla Hülya 30 Temmuz 2009 at 00:26

  Yeni tema çok güzel daha fazla göze çarpıyor:) hele fotoğrafların ben burdayım dercesine:))Aydınsporun başarısını alkışlıyorum.Çünkü ilk defa böyle bir başarıya şahit oldum:))Tabi asıl alkış Hüss´e!!!Sen daha çok çalışmalısın Hüss´e ulaşmak için:))

 • Bir yorum yazın