5. Yılın İlk Gününün Ardından

e-vren günlüğü, 5. yılının ilk günü son 15 ayın en yüksek ziyaretçi sayısına ulaştı :)

Doğum günümüzü kutladığımız 27 Temmuz’da bloxoo.com ve hergunbiri.com sayfalarını e-vren günlüğü’ne ayırdı.

e-vren günlüğü’nde 365 gün sürecek olan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)’ne sosyal sorumluluk desteği dün itibariyle resmen başladı.

5. yıla gireceğimiz gecenin hazırlıkları için 4. yılın son günü olan pazar’ın çoğunu bilgisayar başında geçirdim. 5. yıla girmenin heyecanı her blog yazarına nasip olsun inşallah. Sabaha karşı 5 gibi yataktaydım.

Dün artık tatili haketmiştim. Yorum onaylarını otomatiğe bağlayıp soluğu Ege’nin mavi sularında aldım. Güneşin batışını Kuşadası’nın ılık sularının içinde seyretmek bütün bir 5 yılın yorgunluğunu alıp götürdü. Günün detayları mı: Off the record :)

5. yıla girerken iki farklı dergiden yazarlık teklifi aldım. Birine olumlu yanıt verdim, diğerini cevaplamam için birkaç günüm var.

Birkaç gündür kesintiye uğrayan yürüyüşlerime kaldığım yerden devam ettim bugün. 14,21 km ve 12.778 adımla günü tamamladım :) Hayata dair atacağım tüm adımları, yazacaklarımı, projelerimi hep bu yürüyüşlerde düşünüyor, tasarlıyor, not ediyorum ;)

Gerek yorumla, gerekse epostayla 5. yılımızı kutlayanlara teşekkür epostası atma vakti şimdi.

——

evrengunlugu.net, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekliyor; siz ziyaretçileri de  TOFD’a destek olmaya davet ediyor. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye” kampanyasına 5 TL’lik bağışta bulunun.

5 Comments

  1. 5. yıla bomba gibi girdik.Her şey çok güzel olmaya devam edecek.Dergi yazıları kulağa çok hoş geliyor.Bu kadar yoğunlukdan sonra dinlenmek hele tatil hele Ege hele hele KUŞADASI çok iyi gelmiş olmalı sana.Türkiye´nin her yeri güzel ama Ege ve Kuşadası vazgeçilmezlerim arasında:))

  2. sevgili dostum,paşam. senin layık olduğun yerlere her geçen gün bir adım daha yaklaştığını görmek beni hem gururlandırıyor hem de çok mutlu ediyor.İnşallah 5. yılında da bize doyumsuz çalışmalar armağan edersin.Eline,koluna ve yüreğine sağlık.

  3. “Şimdi yeni bir şeyler söylemek lazım…” Mevlana

    Attıgınız adımların sızın ve sızden yansıyanlar adına hayırlı olması duasıyla

    Narsu

  4. Ben de 5 yıllık olmasa da 5 aylık blogcuyum ve e-vren günlüğü benim için hep çok sağlam bir örnek olacak. Başarılarının Devamını Diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir