e-günlük

Yılın İlk Değişimi

2009’un ilk günü… Kendi kendime uyanarak güne başlayacağım diye umut bağladığım 1 Ocak Perşembe sabahına Hüss‘ün amca kalk, babam bilgisayardan bir şey istiyorsesiyle gözlerimi açtım :)

Biraz blog, biraz msn, biraz ders vesaire derken beni mutlu eden ilk haberi aldım: Paşam Aydın’dayım, görüşelim. Harun, Ankara’dan gelmiş; soluğu Vardar Pastanesi‘nde aldık. O, bir bardak bozayı bitirene kadar ben iki fincan salepi devirdim. Okuldan, formasyondan, KPSS hazırlıklarından bahsederken akşamı ettik.

Akşam yemeğinden sonra, öğrencilerimle 2009’un ilk dersini işleyeceğim cuma günü için hazırlıklara başladım. Notlarımı, kitaplarımı hazırlayıp yılbaşı çekilişinde bana çıkan iki öğrencimin hediyesini paketledikten sonra artık sıkıldığım bıyıklarımı kestim :) Ardından biri iki kare fotoğraf çekeyim derken makinemin şarjı bitti. e-vren günlüğü’nün 2009’a dair ilk fotoğrafını yayınlamak böylece yarına kaldı.

Bir önceki e-vren Yıllığı 2008 başlıklı yazımda ankara, aydın lisesi ve başak ölmez hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

3 Yorumlar

 • Yanıtla pınar 10 Ocak 2009 at 20:12

  evreeeeen nerelerdesin yav, yarın dedin kaç gün oldu.. ttnet’in işidir diye düşünüyor yine de umutlu bekleyişimize devam ediyoruz.. sana ve cümle sevenlerine güzel seneler;’))

 • Yanıtla selocan 08 Ocak 2009 at 19:37

  kardeşim iyiyim sen nasılsın. kusura bakma kontorum yok ondan cevap yazamadım.2009’da bi değişiklik olsun dedim ve burdan mesajına cevap yaazdım.

  allaha emanet ol.

 • Yanıtla özcan atar 06 Ocak 2009 at 17:31

  Sizin site çok hoşuma gidiyor.Ben de bir blog açtım ama kimselere sesimi duyuramıyorum.Benim siteye de bir baksanız bir fikir verseniz. sizin site gibi içten olmasını isterdim.

 • Bir yorum yazın