Yılın İlk Değişimi

2009’un ilk günü… Kendi kendime uyanarak güne başlayacağım diye umut bağladığım 1 Ocak Perşembe sabahına Hüss‘ün amca kalk, babam bilgisayardan bir şey istiyorsesiyle gözlerimi açtım :)

Biraz blog, biraz msn, biraz ders vesaire derken beni mutlu eden ilk haberi aldım: Paşam Aydın’dayım, görüşelim. Harun, Ankara’dan gelmiş; soluğu Vardar Pastanesi‘nde aldık. O, bir bardak bozayı bitirene kadar ben iki fincan salepi devirdim. Okuldan, formasyondan, KPSS hazırlıklarından bahsederken akşamı ettik.

Akşam yemeğinden sonra, öğrencilerimle 2009’un ilk dersini işleyeceğim cuma günü için hazırlıklara başladım. Notlarımı, kitaplarımı hazırlayıp yılbaşı çekilişinde bana çıkan iki öğrencimin hediyesini paketledikten sonra artık sıkıldığım bıyıklarımı kestim :) Ardından biri iki kare fotoğraf çekeyim derken makinemin şarjı bitti. e-vren günlüğü’nün 2009’a dair ilk fotoğrafını yayınlamak böylece yarına kaldı.

3 Comments

  1. evreeeeen nerelerdesin yav, yarın dedin kaç gün oldu.. ttnet’in işidir diye düşünüyor yine de umutlu bekleyişimize devam ediyoruz.. sana ve cümle sevenlerine güzel seneler;’))

  2. kardeşim iyiyim sen nasılsın. kusura bakma kontorum yok ondan cevap yazamadım.2009’da bi değişiklik olsun dedim ve burdan mesajına cevap yaazdım.

    allaha emanet ol.

  3. Sizin site çok hoşuma gidiyor.Ben de bir blog açtım ama kimselere sesimi duyuramıyorum.Benim siteye de bir baksanız bir fikir verseniz. sizin site gibi içten olmasını isterdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir