Gönüllü MisAfiR KaLeM Olur musun?

evrengunlugu.net'te misafir kalem olmanın yolu 3430'dan geçiyor!

evrengunlugu.net,  bu yıl Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD)’ne sosyal sorumluluk desteği veriyor. {Bu kampanyanın tüm sürecine göz at} 5 yıldır geleneksel bir şekilde yürütülen MisAfiR KaLeM{LeR} uygulaması da bu yardım kampanyasının içine dahil edildi. Hem bir sosyal sorumluluk projesine destek vermek hem de kaleminizi konuşturarak e-vren dünyası’nda yer almak isterseniz yapmanız gereken tek bir şey var:

{TOFD irtibat numarasını 0212 661 1 661 olarak düzeltir; videodaki yanlışlıktan dolayı özür dileriz.}

TOFD‘un Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası için {05-14 Ekim 2009 tarihleri arasında} 3430‘a boş bir kısa mesaj gönderin ve sonra evren@evrengunlugu.net adresine mesajı gönderdiğiniz cep telefonu numaranızı epostalayın. TOFD’dan teyit alındıktan sonra sizi e-vren günlüğü’nün ilk Gönüllü MisAfiR KaLeM{LeR}i olarak bu sayfalarda ağırlayalım.
Tüm detaylar için…

Bu proje 05-14 Ekim 2009 tarihleri arasında yürütülecektir.

MisAfiR KaLeM alımı, kısa mesaj attığınıza dair evren@evrengunlugu.net’e göndereceğiniz bilgi epostası sırasına göre eskiden yeniye doğru gidecektir.

İlk etapta Ekim 2005, Nisan, Haziran, Temmuz, Ağustos 2006; Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs 2008‘e alım yapılacaktır.

Yazarların kendilerine verilen süre içerisinde yazı ve fotoğrafları teslim etmesi gerekmektedir.

Açık kimliğini saklamak, rumuz kullanmak isteyenlerle fotoğrafının kullanılmasını istemeyenlerin MisAfiR KaLeM olma talepleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

Yasal anlamda suç teşkil edecek içeriklere sahip yazılar yayımlanmayacaktır.

Bu projenin tüm detayları evrengunlugu.net’in içerik prensiplerinin tasarrufundadır.

evrengunlugu.net, 2009-2010 döneminde  Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne resmi blog desteği vermektedir.

5 Comments

  1. BUGÜNE KADAR FAALİYETLERİNİZDEN HABERİM OLMADIĞI İÇİN ÇOK UTANIYORUM. BUNDAN BÖYLE NAÇİZANE BENDE FAALİYETLERİNİZE BLOĞUMDA YER VERMEYE ÇALIŞACAĞIM, SEVGİLERİMLE.

  2. MERHABA ARKADAŞLAR, HARİKA BİR PROJE AMA BENCE ASIL ENGEL KAFALARDA VE GÖNÜLLERDE OLANDIR. BEDENSEL ENGELLİLERE BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE DESTEK VERECEĞİM BUNDAN BÖYLE AMA DİĞERLERİ İÇİN NE YAPABİLECEĞİM KONUSUNDA HİÇBİR FİKRİM YOK, FİKRİ OLAN BENİ AYDINLATSIN LÜTFEN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.