İsabetli ve Seçkin Hediyelerin Adresi: Endorfia

Bir hediyenin olmazsa olmazları nelerdir?

Duruma uygunluk ve özel hissettirme, hediyeyi “isabetli” kılar. Farklı pek çok duruma uygun alternatifleriyle Endorfia, isabetli hediyelerin adresi.

Kişiler Arası İlişkilere Özel Hediyeler

Doğum günü, hasta ziyareti, yıl dönümü, gönül almak, gönül kazanmak… Kısacası, sevginin güçlü şekilde ifade edilmesini gerektiren her durumda Endorfia dünyasından yardım alınabilir. Çikolata, lokum, draje, kahve, kolonya çeşitleri ve bunlarla hazırlanan setler, sevginin somutlaşmış hali.

Kişiye Özel Hediyeler

Armağanın etkisini sihirli hale getirmek için, “kişiye özel” konseptli ürünler söz konusu. Tasarımında kişiye özel detaylar bulunan bu alternatifler, müstakbel kullanıcılarıyla özdeşleşmiş durumdadır. Dolayısıyla bunlar, kişiye kendisini çok daha özel hissettirir. Üstelik insan, doğası gereği kendisine benzeyeni daha çabuk benimseme ve sevme eğiliminde olduğundan bu hediyeler, “meta” olmanın ötesinde konumlanır, yüksek manevi değer taşır. Onlar bir bakıma “hikâye anlatıcıları”dır. Ömür boyu anlamlarını yitirmezler.

Kurumsal Hediyeler

Ürün gamını süsleyen bir diğer grup, kurumsal hediyelikler.

Endorfia, kurumsal iş piyasasında kullanılmak üzere, üst gelir grubuna hitap eden çikolata, lokum, kahve, kolonya ve bu ürünlerin kombinasyonundan oluşan setler sunmaktadır.

Prestiji yansıtan ürünler, hem kalite hem de estetik açısından yüksek standartları karşılıyor. Endorfia’yı farklı kılan, detayları titizlikle belirlenmiş bir konsepte sahip olması. Rafine zevkleri temsil eden bu konsept gereği yalnızca ürünler değil, ambalajlar da kaliteyle ve estetikle ilgili beklentileri karşılamakta. Ürün ve ambalaj tasarımına aynı büyük önemin atfedilmesi, her boyutuyla ilgi çekici bir kullanım deneyimi sağlıyor. Öyle ki ürünlerin içinde sunulduğu kutular, kullanıcılar tarafından özel ve değerli eşyaları yerleştirmek üzere de saklanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra, promosyon gücü daha yüksek alternatifler için, logolu kutular devrede. 50 kutu ve üzeri sipariş veren kurumsal firmalar için firma logosunu taşıyan şık paketler/kutular hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir