Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı: Digitalzone18

Zeo Agency’nin düzenlediği ve bu altıncısı gerçekleşecek olan Digitalzone18 etkinliğinde katılımcıları yine uluslararası düzeyde bir etkinlik deneyimi bekliyor olacak. SEOzone adı ile 2013 yılında ilk kez düzenlenen Digitalzone etkinliğinde bu yıl yine SEO alanında yaşanan bütün gelişmeler, dijital pazarlama dünyası, mobil pazarlama, PPC ve outbound marketing gibi pek çok farklı konuya yer verilecek.

18 Ekim ve 19 Ekim Tarihleri Arasında Radisson Blu Hotel Şişli’de

18 Ekim ve 19 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleşecek olan konferansa bu yıl 700’ü aşkın kişinin katılımı bekleniyor. 18 Ekim günü içerik üzerine yoğunlaşılacak olan konferansta içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konular ele alınacak.

18 Ekim günü etkinlik Mehmet Aktuğ’un açılış konuşması ile başlayacak. Daha sonra ürün geliştirme yöntemleri Rıza Selçuk Saydam tarafından işlenecek. Silverthorn Agency’den Laura Crimmons ise saat 10:40’da başlayacağı sunumunda başarılı içerik pazarlaması için kılavuz yaratmanın ipuçlarını katılımcılar ile paylaşacak.

DeepCrawl’dan Sam Marsden “Google Data Studio ile SEO Raporlaması Otomasyonu” başlıklı konuşmasında SEO raporlamasının yeni nesil tekniklerinden bahsedecek. Lexi Mills’in de katılacağı etkinlikte Zeo Agency ekibinden Yiğit Konur makine öğreniminin SEO ve içerik stratejisi üzerindeki etkilerine değinecek.

18 Ekim tarihinde aynı zamanda Matthew Kay, Alen-Jelco Todorov, Phil Nottingham ve Selina Bieber gibi isimler de yer alacak.

Etkinliğin 2. günü olacak olan 19 Ekim tarihinde ise arama motorları üzerine konular ele alınacak. PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması ve sosyal medya reklamları gibi konular etkinliğin 2. gününde masaya yatırılacak. Mehmet Aktuğ’un açılış konuşması ile başlayacak olan etkinlik MobileMonkey’den Larry Kim’in konuşması ile hız kesmeden devam edecek.

Dünyaca Ünlü Konuşmacılarla Dolu 2 Gün

“İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri” başlıklı konuşması ile etkinliği devam ettirecek olan Bartosz Goralewics ile SEO dünyasının yenilikleri ile birlikte yeni nesil ve ileri seviye SEO stratejilerini anlatacak. Kevin Richard ve Barry Adams gibi isimlerin de yer alacağı 19 Ekim tarihinde Google ekibinden Garry Illyes ve Fatih Özkösemen de Google gözünden arama dünyasındaki son gelişmeleri ve Google görsel aramalarının daha etkili kullanılabilmesinin yollarını anlatacak. Etkinliğin 2. gününde aynı zamanda Cindy Krum ve Anders Hjorth gibi isimler de bulunacak.

Her yıl gerçekleşen ve Zeo Agency tarafından ülkemizde uluslararası bir dijital pazarlama konferansı yaşatan Digitalzone18 etkinliğinde 2 gün boyunca simultane çeviri yapılacak. Dijital dünyanın nabzının atacağı etkinlikte dünyaca ünlü isimler altın değerindeki bilgilerini 2 gün boyunca katılımcılar ile paylaşacaklar. Dijital dünyayı yakından takip etmek istiyorsanız ve bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız sizler de Digitalzone18 etkinliğini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı: Digitalzone18” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir