Ergonomik Ofis Mobilyaları

En Şık İş Mekanları

İş hayatında ticari ve sosyal çevrenizi etkileyen unsurlar arasına önemli bir yere sahip olan işyeri ortamlarınız için hazırlanmış ofis mobilyaları ile ilgili online kataloğumuzu görmeden karar vermeyin. Hepsi kendine özgü tarzları ile birbirinden şık ve gösterişli mobilya modellerinin 2018 yılında da en iyi örneklerini bulabileceğiniz sitemiz sadece bir kaç tuş uzağınızda sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Farklı stil çalışmaları, iş mekanlarınızın boyutlarına uygun tasarımlar, özellik ekletme ve ya fazla olduğunu düşündüğünüz ayrıntıların çıkartılması gibi tüm şahsi isteklerinizi de tarafımızdan talep edebilirsiniz. İş unsurunda resmiyet ve ciddiyet kadar, sıcak insan ilişkileri ve diyaloglara da önem veren tasarımcılarımız; toplantı salonlarından, bireysel çalışma alanlarına kadar her konsept için birbirinden farklı fikirleri ile ofislerinizde bambaşka bir hava yakalamanızı sağlıyor.

Ofis Mekanlarına Renkler ve Ambians

Sıradanlığı kırarak estetiği ve ergonomiyi bir araya getiren ofis mobilyaları fikirlerimizde en büyük destekçilerimizden bir tanesi de hiç şüphesiz renkler ve ortam uyumudur. Ofislerde kullanılan şık ve gösterişli puf modelleri, koltuklar, kanepeler, etajerler, dolaplar, masalar kısacası mobilya ve konfor namıma ne varsa alışmışın dışındaki stillerin tümü çok hoşunuza gidecek. Dışarıdan bakıldığında ilgi çeken ürünler müşteri çevrenizin yanı sıra çalışanları ve sizlerin estetik duygunuzu etkiler.

Yapılan araştırmalara doğru seçilmiş ofis mobilyaları ile dizayn edilen iş yerlerinde çalışma huzuru ve iş gücü performansının arttığı yönünde hem fikirdirler. Ofis mobilyası seçerken ortamların tavan ve taban rengine, mekanda bulunan doğal ve yapay ışıklandırma özelliklerine dikkat etmekte fayda vardır Örneğin ışıklandırmanın elverişli ve camların yeterli büyüklükte olduğu bir alanda koyu ve ya canlı renkler mobilya seçimi, mekanların enerjisini artırabilir. Aynı durum açık renkli ve pudra tonlardaki mobilyalar için de geçerlidir. Böyle bir seçimde de olabildiğine sade ve geniş bir mekan görünümü elde edilebilir. Bu konudaki seçimler sizlere ve iş uğraşlarınıza uyumlu tasarımlara bırakılmıştır.

Ofis Mobilyası Satışı

Ürünlerimizin en yenilerini ve en iyilerini sayfamızı inceleyerek görebilir ve tarafımızdan sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde hemen her yere hizmet vermemizi kolaylaştıran bölgesel satış noktalarımız ile hizmetinizdeyiz. Site üyelerimize özgü avantajlar, misafir ziyaretçilerimiz için kampanyalar, sezon fırsatları ve çok daha fazlası için yedi gün yirmi dört saat sitemizden bilgi alabilirsiniz. İletişim ve adres bilgilerimizi kullanarak Zivella’ya direkt veya sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir