e-günlük

Sıra dışı bir blog projesi: #iddiaediyorum

iddiaediyorum_evrengunlugu

Aylardır aklımda dönüp duran ve ayrıntılarını sadece iki kişiyle paylaştığım #iddiaediyorum projesinin ilk adımını bu sabah instagram ve twitter duyurularıyla attım. Herkesi benimle ilgili sınırları zorlamaya davet eden bu interaktif projede olay son derece basit: “Evren, bunu yapamaz” diye düşündüğün şeyi benimle paylaşman. Eğer yapamayacağımı iddia ettiğin şeyi denemeyi kabul edersem seninle irtibata geçeceğim.

İnternetin tüm video ve çevrim içi yayın imkanlarını kullanacağım bu proje başlamadan da bitebilir veya çok fazla vaktimi alan bir uğraşa dönüşebilir. Açıkçası neler olacağını bilmiyorum ve bunu sizinle tecrübe etmek istiyorum.

8 Ocak Cuma gecesine kadar yapamayacağımı düşündüğün iddianı ister yorum kısmından (yorumun onaylanmayıp gizli tutulacak) veya evren@evrengunlugu.net adresine gönder ve benden telefon bekle. (İddianı gerçekleştirmeyi kabul edersem canlı yayın içi seni arayacağım.)

#iddiaediyorum projesiyle ilgili bu hafta sonu gerçekleştireceğim toplantının ardından projenin bütün ayrıntılarını ve hangi iddiayı kabul ettiğimi açıklayacağım.

Bu projede iddianla yer alabilir; hatta projeyi sosyal hesaplarında paylaşarak veya içerik ortaklığıyla destekte bulunabilirsin. Aynı ekranı paylaşmak dileğiyle.

Evren’i Sosyal Ağlarda Takip E+

Bir önceki İnternet Günlüğü 2015/52 başlıklı yazımda 9. Eğitimde Edebiyat Seminerleri, adobe post ve Ahmet Büke hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

4 Yorumlar

 • Yanıtla bir hayal kur 16 Ocak 2016 at 01:30

  Orjinal bir fikirmis yeni goruyorum ve merakla bekliyorum nasil bir iddia olacak ve Evren bunu yapabilecek mi? :))

 • Yanıtla Gökhan 09 Ocak 2016 at 02:29

  Abi çok farklı bir proje olmuş, bakalım sonuç nasıl olacak
  Umarım güzel sonuçlar olur.

 • Yanıtla Alp 06 Ocak 2016 at 03:18

  Merhaba Evren, Yeni Yıl, Yeni Proje, Elimizden Ne Tür Bir Destek Geliyorsa Yaparız. Başarılarla Bir Yıl Olmasını Ümit Ediyorum…

 • Bir yorum yazın