Sıra dışı bir blog projesi: #iddiaediyorum

iddiaediyorum_evrengunlugu

Aylardır aklımda dönüp duran ve ayrıntılarını sadece iki kişiyle paylaştığım #iddiaediyorum projesinin ilk adımını bu sabah instagram ve twitter duyurularıyla attım. Herkesi benimle ilgili sınırları zorlamaya davet eden bu interaktif projede olay son derece basit: “Evren, bunu yapamaz” diye düşündüğün şeyi benimle paylaşman. Eğer yapamayacağımı iddia ettiğin şeyi denemeyi kabul edersem seninle irtibata geçeceğim.

İnternetin tüm video ve çevrim içi yayın imkanlarını kullanacağım bu proje başlamadan da bitebilir veya çok fazla vaktimi alan bir uğraşa dönüşebilir. Açıkçası neler olacağını bilmiyorum ve bunu sizinle tecrübe etmek istiyorum.

8 Ocak Cuma gecesine kadar yapamayacağımı düşündüğün iddianı ister yorum kısmından (yorumun onaylanmayıp gizli tutulacak) veya evren@evrengunlugu.net adresine gönder ve benden telefon bekle. (İddianı gerçekleştirmeyi kabul edersem canlı yayın içi seni arayacağım.)

#iddiaediyorum projesiyle ilgili bu hafta sonu gerçekleştireceğim toplantının ardından projenin bütün ayrıntılarını ve hangi iddiayı kabul ettiğimi açıklayacağım.

Bu projede iddianla yer alabilir; hatta projeyi sosyal hesaplarında paylaşarak veya içerik ortaklığıyla destekte bulunabilirsin. Aynı ekranı paylaşmak dileğiyle.

Evren’i Sosyal Ağlarda Takip E+

Sıra dışı bir blog projesi: #iddiaediyorum” için 4 yorum

  1. Merhaba Evren, Yeni Yıl, Yeni Proje, Elimizden Ne Tür Bir Destek Geliyorsa Yaparız. Başarılarla Bir Yıl Olmasını Ümit Ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir