KARMAŞA

Yaşadığım saçmalıkların adını “karmaşa” koydum. Ne çok kalabalık, karmaşık, dağınık hayatım ve belirsiz geleceğim :/

Domuz gribi aşısı oldum geçtiğimiz hafta. Yaşanması muhtemel yan etkilerini yaşamadım ama birkaç gün sol gözüm hafif şiş dolaştım :)

Bağlantılı olduğum birkaç kurum var. İşlerini ciddi yapmıyorlar; beni ciddiye almıyorlar. Zıplayacağım üzerlerine, az kaldı…

Pazar akşamı sinemaya gittim. Heyecan verici tek bir sebebi vardı aylar sonra sinemaya gitmemin: Testere 6 :) Muhteşem, muhteşem, muhteşem! NTV’den, Testere serisinin 9’da tamamlanacağını öğrenmem heyecanımı bira azaltsa da yap-bozun son parçası tamamlandı benim için. Son üç seri artık yeni oyunlara gebe :)

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir.TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası”na 5 TL’lik bağışta bulunun.

KARMAŞA” için 6 yorum

 1. Testereyi sadece birbirini kesen insanlar olarak izleyince evet, tiksindirici.. Ama bu öyle basit bir film değil. İnsanin yaşayabilmek adına nasıl delirdiğini ve yaşamda kalabilme savaşını izlerseniz olay değişiyor. Bir başkasını parçalaya parçalaya ilerliyor. Fakat gerçek hayatta da böyle bu, birilerinin üzerine basa basa bir yerlere gelenleri hepimiz biliriz vesselam sayılı sevdiğim filmlerden.
  Ayrıca biz “pes sever”lere niçin , nasıl pes sevebilirsiniz, diyor muyuz? :D

 2. nasıl izliyosunuz testereyi yahuu gördüm fragmanını parcalıyo yar kendilerini aman allahıımmmm:)
  zıpla vallahi.. işini yapmayana zıplamak gerek..
  bu arada grip olduumm benn.. ama ne gribiyim bilmiyorum :)
  az kaldı az.. biraz daha sabır her şey bir düzene ve yoluna girecek inşaallah..( girecek yazıyoruz ama nasıl okuyoruz söle bakiimm :)))

 3. Arkadaşlar gibi ben de şaşırdım ama sevindim de “Testere” serisini zevkle izleyen tek ben değilmişim:D:D
  Sahneleri her ne kadar midemizi kaldırsa da alttan verilen mesajları çok güzel olan bir film…Lakin bundan sonrakilerde birbirini tekrar mı eder acaba kaygısını taşıyorum. Daha fazla ne yapılabilir diye hayalgücümü zorluyorum:)

 4. Halis arkadaştan ödünç alıyorum bu tabiri:) Demek sen bir “Testere Sever”sin. Şaşırtıcı. Ben ilk ikisini seyredebildim, bünyem ancak bu kadarını kaldırdı.. Hadi size kolay gelsin :))))

 5. Senin bir “Testere sever” olduğunu hiç tahmin etmemiştim. Şaşırdım açıkçası :) Ben hiç sevmem de :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir