7 Eylül Zaferi

7 Eylül Gök.han Kır.dar

İftardan sonra çizgi film seyretmesi için Hüss‘e bilgisayarı devretmiş Komik Hikaye’yi okurken İlknur ve Fatih‘in  telefonuyla kendimi Gökhan Kırdar‘ın konserinde buldum. Yaklaşık 1 saat önce eve girdim; saat 01 gibi konser bitti. Aydınlı olan ve Aydın Lisesi’nden mezun olan Gökhan Kırdar’ın özellikle, yaptığı dizi müzikleriyle renklendirdiği konseri, sahne performansı ve müzik kalitesiyle hemşehrilerine muhteşem bir gece yaşattı.

7 Eylül Zaferi

Havayi fişek gösterilerinden, Gökhan Kırdar’ın muhteşem sesinden, yeni belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu‘nun kızıl saçları ve zerafetinden fazlasıyla etkilenmiş bir vaziyette sonlandırdığım gecenin gündüzünde 7 Eylül Aydın’ın kurtuluş törenlerini kaçırmıştım. Abimden duyduğuma göre geçen yıllara göre sönük geçmiş kutlamalar çünkü herkes 09.09.2009 Çarşamba günkü Dünya Aydınlılar Günü‘ne kilitlenmiş vaziyette :) İki gündür hareketli ve bol çiğdem kabuklu görüntülere ev sahipliği yapan Aydın’ın meydanı, iki gün daha büyük sanatçıları ağırlamaya devam edecek.

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası”na 5 TL’lik bağışta bulunun.

One Comment

  1. Yıllar önce birileri bizim için büyük bir mücadele içine girmişler ve bu mücadeleyi büyük bir zaferle kazanmışlar yurdumun tüm şehirleri işgal altında iken şimdi CUMHURİYETİN tadını çıkarıyoruz ve bu tadı bizler için savaşan askerlerimize efelerimize tabi ki ULU ÖNDERİMİZE borçluyuz.
    Ben borcumu onların bana bıraktığı bu güzel toprakları üzerime düşen tüm görevleri yerine getirerek sahip çıkıyorum ve sonuna kadar da sahip çıkacağım iyi ki kurtulumuşuz işgallerden. ÖNCE KURTULUŞUMUZ SONRA DA AYDINLILAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir