4 Yılı Geride Bırakırken

Pınar Örnek'in 5. yıla özel çalışması

4. yılın son günü pazar pazar yeni bir yazı eklemeyi düşünmüyordum. Bütün gün bu gece 00.00’da 5. yıla girecek e-vren günlüğü’nün yeni yazısı üzerine çalıştım. En sıkı talipçilerimden sevgili Pınar‘ın 5. yıla özel gönderdiği fotoğraf ve videoyu bir an evvel paylaşmak istedim. Meslektaşım Pınar’a ve e-vren günlüğü’nü sahiplenen tüm ziyaretçilere bir kez daha yürekten teşekkürler. 5. yıla 1,5 saat kala iyi seyirler :)

6 Comments

 1. uzun zamandır ders aralarında öğretmenler odasında,eve geldiğimde evimde ilk olarak baktığım sayfanızın yeni teması bana hiç sıcak gelmedi.heyacanla açıp yeni yazılarınızı bi solukta okurken şimdi sayfanızı açtığımda okuyup bir an önce çıkmak kapatmak istiyorum.göz yorucu,çok soğuk vs.bir tema olmuş.ama yazılarınızı yine hergün takip ediyorum.dilerim incitmeden sizi meramımı anlatabilmişimdir.tekrar keyif alarak açmak dileğiyle sayfanızı.selamlar

 2. merhaba evren; ne yazsam ki şimdi buralara! süslü bir kaç söz yazsam bilirim en çok bende sırıtır onuda beceremem.

  dört yılı aşan bir zaman sürecinde orantılamak gerekirse %90 seni takip ettim.. sevincini, hüznünü, kızgınlığını 29 harf ile çok güzel anlatıyorsun. dürüst olmak gerekirse bazen abarttığını düşündüğüm anlarda oldu. konu başlığını hatırlamıyorum ama içeriğinde bir yerde fotoğraf çekmeye çalışırken yasaklanmanızla alakalı bir şeydi.

  ayrıca bir süre önce bloğunu bakıma aldığında sanırım yeni bir tema ile karşımıza çıkacağını düşünmüştüm ama yanıldım bir çok şey gibi! beşinci yılına güzel giderdi.

  evren; Allah’ım her şeyi gönlüne göre versin. Dileklerin neyse bir bir gerçekleşsin diliyorum..

  nice beş yıllara..

 3. Rica ederim büyük zevkti benim için, 5. yılda yine böyle güzellikleri paylaşırız umarım Evrencim.. Zeynep Hanım size de çok teşekkür ederim;’))

 4. Pınar Hanım’ın ellerine sağlık, çok güzel olmuş :))
  5. yıl heyecanı sardı beni:)) Hadi şimdiden hayırlı olsun sana ve bizlere:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir