e-günlük, VideoBlog

e-vren’in Zincirlerini Kırdığı Dakikalar

Sizi bir yerden tanıyorum; medyadan olabilir mi? diyen Çiçekköy’deki hanımefendinin bende oluşturduğu şaşkınlığın üzerineille de soyun e-vren, aman efendi çizginden taviz verme e-vrenli epostaların şaşkınlığı eklendi. Üstüne üstlük iki günlük İzmir’in yol yorgunluğu ve hemen üstüne gece 4’e kadar bilgisayar başında çalışmanın yorgunluğu… Haydar‘la gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinin birkaç video görüntüsünden bazılarını derledim. İşte Gizem‘in kamerasından, Haydar’ın objektifinden yansıyan eğlenceli görüntüler: {Yerinde oynamayanların yorumları onaylanmayacaktır :) }

Bu yazıda paylaşılan videoblogları hazırlamakla uğraştığım Cuma gününe korkunç bir başağrısıyla uyandım; Hüss‘le cuma namazına gittim; Fatih ve İlknur‘la buluştum; Şayzın‘ı karşılayıp bize götürdüm. Derken, 5. yıla 48 saat kala e-vren günlüğü’nde heyecan giderek artmaya devame diyor. Seni iyi ki seviyoruz e-vren günlüğü ;)

..

Bir önceki Edebiyata Dair, Y.K. Beyatlı başlıklı yazımda edebiyata dair, kitap ve yahya kemal beyatlı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

5 Yorumlar

 • Yanıtla kalderavolkan 27 Temmuz 2009 at 12:01

  Evden izlemeliyim :( Of yaa ://

 • Yanıtla büşra 26 Temmuz 2009 at 02:26

  süper :)
  epey bir eğlenceli geçmiş belli..
  çekimler de kaliteli..
  oh ellerine sağlık hepsinin..

 • Yanıtla Hülya 25 Temmuz 2009 at 23:03

  kıpır kıpır oldu içim :) çok eğlenceli:))

 • Yanıtla Zeynep 25 Temmuz 2009 at 22:48

  Kayhanovic’e katılıyorum: İyi ki varsın e-vrengünlüğü:)) Bu görüntüleri izledim ve yüzümde kocaman bir gülümsemeyle oturuyorum.Bu arada ne cevherler varmış sende ;)

 • Yanıtla kayhanovic 25 Temmuz 2009 at 20:39

  valla yüzümdeki tebessüm halen duruyor. İyiki varsın evrengunlugu :))

 • Bir yorum yazın