e-vren günlüğü 5. Yılına Hazırlanıyor

e-vren günlüğü 5. yıla hazırlanıyor

Türk blog aleminin en uzun soluklu ve en kişisel elektronik günlüklerinden biri olan e-vren günlüğü, 5. yılına girmeye hazırlanıyor. Sanal e-vren’in sanal doğum günü olan 27 Temmuz‘u Ege’nin mavi sularında 12 saatlik bir yat gezisinde kutlamayı planlıyoruz :)

4. yılın son MisAfiR KaLeMi de 17 Temmuz’un ilk dakikalarında e-vren dünyası’ndaki yerini resmen alacak. Yeni isim, zaten hayatımda yer alıyor ve pek çok kez de e-vren günlüğü’ne konu olmuştu.

Dün bütün gün Şahnalı Köyü‘ndeydik. Güzel köy yemekleri yedim; bol bol kitap okudum ve uyudum :) Hüss, hayatında ilk kez bir kaplumbağa gördü ve çok heyecanlandı.

Köyde odun ateşinde yapılan kızartmaları yiyince Aydın’a döner dönmez her gün yaptığım yürüyüşe daha bir istekle çıktım :)  Yedinci günün sonunda toplam 60.4 km yol ve 74.966 adım yürüyüş yapmış oldum :)

Grigoriy Petrov‘un Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını okumaya başladım.

e-vren günlüğü 5. Yılına Hazırlanıyor” için 5 yorum

 1. kolay değil bu kadar yıl ayakta kalabilmek,hem de bu performansla.. İnşallah daha da uzun yıllar bir arada internet dünyasında oluruz.. emeğine yüreğine sağlık ;)

 2. sessiz sedasız hergün açılmakta bilgisayarımda evrenin günlüğü.daha önce bir yorum yazdım ve sessiz kalmak daha hoşuma gidiyor.ama bu başlığa yazmadan kaptmak olmazdı sayfayı.nice uzun yıllar okuyabilmek dileğiyle evrenin günlüğünü…

 3. o zaman ne diyoruz nice mutlu yıllara nice anlamlı yazılara bu arada dün babamın köyünde yemişsin o güzel yemekleri Şahnalı Köyü aynı zamanda benim babamın doğup büyüdüğü köy ilkokul yıllarından sonra Aydın´a yerleşmiş geçen pazar bende ordaydım:)))

 4. Simdiden nice yillar diliyorum
  Yat gezisi mükemmel bir fikir her ne kadar ben yani bir e.g. taraftari olarak bu güzellikten uzak kaliyor olsamda
  Kiskanmadim desem yalan olur birincisi biz tatil yüzünü göremedik ikincisi sinav stresi bitti bu sefer calisma hayati basladi.Gelde kiskanma:)
  Herseye ragmen bu isin espirisi ben halimden memnunum
  Umarim hersey cok güzel gecer ve o güne ait güzel kareler bu sayfaya yansiyacaktir eminim
  Hep derim senin cok güzel bir yüregin var Rabbim´de sana hep güzellikler nasip etsin
  Bir tesadüf sonucu bulmustum senin sayfani yillar önce ve bu sayede tanidim seni
  Seni iyiki de tanimisim ve iyiki varsin arkadasim
  Her günün güzelliklerle dolu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir