e-günlük

Blog Ödülleri 2009 Sonuçları

Öncelikle, 2’si Aydın’ın Nazilli ve Karpuzlu ilçelerinden olan Türkiye’nin 10 şehidine Allah’tan rahmet; yakınlarına ve hepimize sabır diliyorum. Derin üzüntümüz; Türk askerinin bizlere yaşattığı bitmez tükenmez gururla ancak hafiflemektedir.

Blog Ödülleri 2009’un sonuçları resmen açıklandı. e-vren günlüğü’nün, Kişisel Kategori’de en yüksek oyu alan bloglar listesinde ilk 3’te yer almadığı bilgisini paylaşıyorum. {Burada} sunduğum TEŞEKKÜRLERİMİ yineliyorum.

Hüss, akşama doğru ufak bir kaza geçirdi ve soluğu acil servite aldı. Üç gündür acıyan yanlarımız farklılık gösteriyor. Hayırdır inşallah… 

Bir önceki Edebiyata Dair, Y.K. Beyatlı başlıklı yazımda edebiyata dair, kitap ve yahya kemal beyatlı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

12 Yorumlar

 • Yanıtla rose 02 Mayıs 2009 at 00:57

  Ilk önce sehitlerimize Allah´tan rahmet,yakinlarina da bassagli ve sabir diliyorum.Ates düstügü yeri yakiyor burda kelimeler yatersiz kaliyor
  BÖ ödüllerine gelince ben üc yili askin bir süredir sadece senin yazilarini okudum,tek okudugum sayfa hatta oy verdigim sirada o kadar cok blog sayfasi varoldugunu görünce sasirmistim.Ben hep diyorum sen birincisin insanlarin gönlünde önemli olan da bu bana göre.
  Hüseyin´e gelince ufak kaza demissin umarim gecmistir,kesin nazar degmistir
  Allah´a emanet olun.
  Sevgilerle Evren

 • Yanıtla pınar 01 Mayıs 2009 at 23:35

  evvela ben de şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum..

  evrencim kesinlikle gönlümüzde 1.sin, oy verirken de bu kadar farklı blogun nasıl aynı kategoride yer aldığına şaşırmıştım.. şu bir gerçek; sen sadece yazılarınla değil birbirinden güzel fotoğraflarınla da buraya emek veriyorsun, misafir kalemleri ve diğer etkinlikleri saymıyorum bile.. bu işi aşkla yapmak bambaşka bir şey, seni gönül adamı yapan da bu zaten;’))

  Hüss’e de çok geçmiş olsun bu arada, öpüyorum kuzuyu..

 • Yanıtla Nesibe Kablan 01 Mayıs 2009 at 21:03

  Yarismaya ben de katilmistim ama son gunlerinde yarismadan cekildim. Ve bugun katildigim kategoride “hobi” bir yemek blogunun dereceye girdigini gorunce kararimin ne kadar dogru oldugunu anladim.
  Huss iyidir umarim, biraz bilgi verip yuregimizi ferahlatirsan seviniriz.

 • Yanıtla Hülya Değirmenci 01 Mayıs 2009 at 14:23

  Merhaba Evren;

  Sadece blog sonucu için fikrimi paylaşmak isterim ki, diğer acılar için Allah tekrarını yaşatmasın temennisini bulunmadan geçemedim.

  Eski bi blogcu olarak zihnimi yokladım ve seninle ne vakit ne şekilde tanıştığımızı hatta ilk yazını okuduğumda neler hissettiğimi düşündüm de, ilk tanışma heyecanım olağanüstüydü. Yazılarını okumaya devam ettiğimde olağanüstülüğü sana yakıştırdım, heyecanım yazılarınla devam etti. Uzaktan(şehir olarak) ve sessizce (yorumsuz) takip ettim. Yazıların bazen düşündürdü, bazen gözyaşı döktürdü ama her defasında bir yenisini okumak için heyecan yaşattı. Nasıl bi kalemdir ki, aklı ve yüreği böylesine hoş bi ahenk içinde çizer, sergiler. Gecikmiş de olsam, seni yürekten tebrik ediyorum. Yazılarının, belli kalıplara, anlamsız ölçülere aldırmadan gönlüne göre devam etmesini diliyorum.

 • Yanıtla İbrahim Meriç 01 Mayıs 2009 at 12:48

  “her işte bir hayır vardır. sizin hayır bildiğinizde şer, şer bildiğinizde hayır olabilir”.

  e-vren telefonda konuştuklarımızı burda tekrarlamak istemezdim ama telefonda konuştuğumuz konu üzerine olduğu için çok da farklı olmayacak yazdıklarım.

  öncelikle belirtmek isterim ki 3 yıldır seni takip ediyorum yani blogcu’dan beri. blog dünyasında gönlümün birincisi sensin, bunu sen de biliyorsun.

  yarışmaya gelirsek yine bunun üzerinde konuşmuştuk seninle. bu yarışma adaletli bir sistemi olan yarışma değil.

  mesela..

  benim aptalca bir blogum olsa ama çevrem çok olsa ve onlardan rica etsem, onlar da oy kullansa sen istediğin kadar güzel bir blog oluştur ki oluşmuş zaten şansın yok.

  bak şunu açık ve net söylüyorum. bu yazdıklarımı eminim sen de gözlemlemişindir. buna rağmen o yarışmaya katılman hataydı. dedim ya saçma sapan bir durum var ortada..

  aman boş ver e-vren.. her şey insanlar için..

 • Yanıtla NaLaN 01 Mayıs 2009 at 11:50

  Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerinede başsağlığı diliyorum.Bizim için sen 1.oldun.Sen çok güzel yazıyorsun.Yüreğine eline ve kalemine sağlık. Allah yardımcın olsun.

 • Yanıtla kayhanovic 01 Mayıs 2009 at 09:14

  Dediğim gibi tamamen fiyasko bir yarısma. Gercekci ol evren. Dereceye giren blogların hangisi kişisel blog olabilir. Hadi onu geç blog nedir önce bunu sormak lazım? altınörümcek yarısması oluyor orada dereceye giren bloglar ile bö nün blogları ortadaki kaliteyi gösteriyor.

 • Yanıtla Filiz Demir 30 Nisan 2009 at 22:56

  Yine yüreklere ateş düştü son iki günde. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm halkımıza sabır diliyorum. Blog ödüllerine gelince; sonuncu olsan ne çıkardı? Biz seni takip etmekten vazgeçecek değildik ki. :) Hüss için üzüldüm. En kısa zamanda sağlığına kavuşur umarım. Belki nazar değmiştir :)

 • Yanıtla Zeynep Çiğdemal IŞIK 30 Nisan 2009 at 22:11

  Tüm kalbimle 1. olmanı istedim. Ama sonuçlar kimin umurunda. Sen bizim için zaten 1.’sin. Bu yarışma sonucu sadece bunun ilanı olacaktı:))
  Hüss için üzüldüm.En kısa zamanda yaraların iyileşmesi dileğiyle…

 • Yanıtla yasemin diye biri... 30 Nisan 2009 at 21:47

  Şehitlerimize ben de Allah’tan rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum. Hüss’e de büyük geçmiş olsun… umarım durumu iyidir. Şu blog ödülleri sonucunda 400 kişinin arasında kaçıncı olduğunun bence çok önemi yok çünkü sen benim takip ettiğim bloglarda her zaman ilk üçte yer alıyorsun…

 • 1 2

  Bir yorum yazın