e-günlük

12 Saatlik Faaliyet

İlknur‘un daveti üzerine dün akşam yemeğinde onlardaydık. İbrahim haricinde tam kadro biraradaydık. Ziya askere gitmeden önceki hep beraber Yemekteyiz Programı şamatasında güzel bir akşam yemeği ziyafeti yaşadık.

Bugün neredeyse 12 saat boyunca görev yaptığım lisedeydim. 3 ayrı sınıfı yazılı yaparken gün çok çabuk geçti. Okul çıkışı fotoğrafçılık kulübündeki öğrencilere bugün ilk defa temel fotoğraf çekimiyle ilgili hazırladığım slaytı gösterdim. Bu sunumdaki bilgiler üzerine konuştuk, sonrasında da bahçeye çıkıp fotoğraf çekimi denemeleri yaptık. Epey eğlenceli dakikalardı.

Hava kararmış, akşamki veli toplantısı saati yaklaşmıştı. Hayatımın ilk veli toplantısına girecektim. Öğrencilerin karşısına ilk çıkarken duyduğum heyecanın biraz daha fazlasını hissettim anne-babaların karşısında. Ne de olsa bu kez, o sıralarda oturanlar benim büyüklerimdi :)

Eve vardığımda akşamı yarılamıştım. Karnımı doyurdum, Hüss‘ü gıdıkladım, biraz da ısırdım, hep beraber çay içtik, bugün yedek subaylık sınavına giren Ziya ile telefonda konuştuk ve yazılı kağıdı okuyup saati 23.15 yaptım :)

 

Bir önceki Felatun Bey ile Rakım Efendi Şöleni başlıklı yazımda adnan s, ahmet mithat efendi ve aydın hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

Yorum yapılmamış

Bir yorum yazın