BEN BİR ANDROİDİM :)

Geri sayım başladı. 360 Yahoo’da öylesine başlayan bir e-günlük, bu adreste 365 günlük macerasını doldurmak üzere. 27 Temmuz 2006′da elektronik paylaşımımızın birinci yılını doldurmamızdan ötürü bugüne kadar e-vren günlüğü‘ne yorum bırakan herkese teşekkür e-postaları gönderilmeye başlandı.

DAMAT SAHNEDE

Evlenmeye Karar Verdim” dedim, yer yerinden oynadı. Sanki bir erkeğin evlenmeye karar vermesi dünyada eşine az rastlanır bir olay :) Dün dostlarla çay partisi yaptık. Orada bir kere daha bu kararımı yineledim. 2007 Eylül’ünün ilk haftasının düğün için en ideal tarih olduğunda karar kıldım. Bu kadar tepki gösterenler önemli bir detayı atlıyorlar. “İşim olursa evlenirim” demiştim. Daha da önemli bir noksan: Aday bile yok, panik de yok :)

SİZİ İTHAL Mİ ETTİLER?

Aydın Life‘ı okuyup da benim elektronik günlüğümü ziyarette bulunanlardan bir iki posta geldi: “Siz [derginin yazar kadrosunu kastediyorlar] gerçekten Aydın’da mı yaşıyorsunuz?” Dergi öyle kaliteli, yazarlar fotoğraflarıyla  öyle insanüstü varlıklar gibi görünüyordu ki Aydın’da yaşıyor olmamız mümkün değildi. Ben yazı başına 500 Dolar alıyor, İstanbul metrosunun dehlizlerinde  Androit olarak yaşamımı devam ettiriyorum :) Bu arada Ağustos sayısı için kollar sıvandı, iki gün üniversite kütüphanesinden çıkılmadı. Harika bir yazı çıkarmaya çalışıyorum ortaya ki dün çay partisinde hangi konuda yazacağımı bir sır gibi sakladım :)

SAYGIYLA…

Şaka bir tarafa, Aydın Life’tan buraya yönlenen okurlara, e-vren günlüğü‘nün birinci yılı münasebetiyle teşekkür e-postası alarak soluğu burada alan, inatla e-vren günlüğü‘nü takip eden herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Hiçbir meziyeti olmayan, sıradan bir Türk Vatandaşının yaşam notlarını okuma nezaketinde bulunmanızdan dolayı saygıyla eğiliyorum karşınızda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir