EVLENMEYE KARAR VERDİM

Sabahtan akşama kadar bir ağrılık bir ağırlık üzerimde… Esneye esneye bir hal oldum. “Nazar olmuşsun.” dediler, alıp tepeden tırnağa şöyle bir okudular, üflediler.

Üzerimde öyle bir göz varmış ki, kafi gelmedi. Bir bardak suyu okuyup içirdiler de  kendime ancak öyle gelebildim. “Nazar mezar kazar.” derler, şeytan kulağına kurşun :) Öyle internette filan boy boy fotoşoplu fotoğrafları yayınlayıp nazara gelmemek, dikkat etmek lazım :)

Hızımızı alamadık, bir de kahve falı baktırdık. Bir çuval müjdeli haber. Arkadaşın ağzından bal damlıyor. Fal’ın hiçbir çeşidine inanmamışımdır ancak bir gelenek, bir kültür gibi gelir bana özellikle kahve falı bakmak / baktırmak. Neyse beni en cezbeden kısım kahvenin telvesini parmak parmak yemek :)

Bu arada üç gündür dilime pelesenk oldu sosyal hayatımda, e-vren günlüğü‘nde de paylaşmak gerek (Madem yaşamımı [de]şifre ediyorum): İşlerim yolunda giderse 2007 Yaz’ında evlenmeyi düşünüyorum !

Henüz iş yok, askerlik yok, daha da ilginci “aday” yok :) Ben ne haddini bilmez bir blogger’ım böyle !

Bir önceki Fatma Erdem: Blog sayesinde aslında yazabildiğimi keşfettim başlıklı yazımda Fatma Canbulat Erdem ve YouTube canlı yayın hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir