En iyi moda blogları

Bloglar, birçok alanda internet kullanıcılarına birinci elden fikir verme açısından güvenilir kaynaklar arasında yer alır. Söz konusu bloglar arasında, moda blogları ön plana çıkmakta. Giyimine ve stiline özen gösteren kadınlar, modayı yakından takip etmek, kombin önerileri almak için moda ve yaşam bloglarını takip etmeyi tercih etmektedir. Moda blog sayfaları niçin bu kadar ilgi görüyor, kadın ve moda blogları neden bu kadar çok ziyaret ediliyor?

En iyi moda blog siteleri gerçekten iyi mi?

Türkiye’de kadın moda blogları incelediğinde son derece başarılı işler ortaya koyduğu görülmekte. Hatta dünyanın en ünlü moda blogları ile kıyaslandığında tasarım ve içerik kalitesi açısından Türk moda blogları açık ara önde. Bunda Türkiye’nin tekstil sektöründe de başarılı örnekler ortaya koyuyor ve dünya modasına yön veriyor olması da etkili olabilir. Ancak bu başarıda moda blog siteleri ve bu blogları yazan moda bloggerlerının tutkusu daha etkili. Fotoğraf çekimlerinden, yazılan yazıların kalitesine, moda bloğu tasarımından sosyal medyanın etkin kullanımına kadar hemen her ayrıntıya özen gösterildiğinden dolayı popüler moda blogları çoğunlukla Türkiye’de bulunuyor.

moda blog

En iyi moda blogları niçin bu kadar iyi?

Türkiyenin en iyi moda blogları ayrıntılı incelendiğinde kamera arasında büyük bir emeğin olduğu görülecektir. Moda blogu oluşturmak, moda blogger ikilisini bir araya getirmek dışarıdan renkli ve eğlenceli gibi görünse de o iş aslında o kadar kolay değil. En çok takip edilen moda blogları şüphesizki en çok çalışan ve özveriyle içerik üreten moda bloggerlerından ve sağlam bir ekipten oluşur. Hiçbir başarı, tek başına ve tesadüf değildir.

En iyi moda blogu hangisi?

Moda tasarım blogları arasında en iyi, en başarılı gibi bir sıralama yapmak mümkün değil. Her moda bloggerı, büyük emekler harcayarak içerikler oluşturur. Aslında işin en başarılı kısmı sektöre kendini kabul ettirecek moda blog isimleri bulabilmektedir. Tasarımın minimalist seçilmesi de en güzel moda blogları arasında yer alınmasını sağlar. Bütün bu çaba ve titizlik, söz konusu moda bloğunu en çok tıklanan moda blogları arasına doğal olarak sokmaktadır.

moda bloglari

Moda blogları listesi

Aşağıdaki listede dünyanın en iyi moda blogları arasında gösterilebilecek özelliğe sahip ünlü moda blogları yer almaktadır. Bu liste, en iyi Türk moda blogları açısından hem bir arşivleme hem de en iyi moda blogu örneklerini incelemek isteyenlere de örnek teşkil etmesi bakımından önemlidir.

Aşağıdaki liste yapılan tarama ve incelemede kriterlere uyan günlük moda blogları, takı blogları, stil blogu, kadın bakım blogları, moda giyim blogları ve popüler kadın blogları ile oluşturulmuştur. Moda blogları listesi, listeye eklenme tarihine göre yeniden eskiye doğru sıralanmıştır.

Moda blogları listesinde yer almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Moda bloğuYazarıAktif kullanılan sosyal hesapReklam kabul ediyor mu?

Ayrıca İlk Türkçe bloglar listesini de inceleyebilirsiniz.

3 Comments

  1. Emeğinize Kaleminize sağlık yazınız çok güzel ve açıklayıcı olmuş yazılarınız devamını bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.