Canlı yayınlarda niye bu kadar gülüyorsam

Canlı blog sohbetlerinden yeni bir kolaj daha hazırladım. (İlki şurada) Sevgili Volkan, Berfin ve Semi ile peş peşe üç hafta yaptığım YouTube canlı yayınlarından bazı keyifli anları bir araya getirdim. Bugüne kadar sekiz blog yazarıyla yaptığım canlı yayınlara dönüp baktığımda gerçekten geride güzel bir hatıra bırakmışız. İlk yayında bana eşlik eden Taner ve Yalçın‘dan son yayını beraber yaptığımız Semi’ye kadar herkese teşekkür ederim.

28 Temmuz Cuma akşamı plazadandunyaya.com‘un yazarları İrem, Selin ve Zeynep ile birlikte sekizinci canlı yayına imza atacağız. Geçen haftalarda Gelecek Vadeden Bloglar (GVEB) arasına giren ve bu haberi YouTube’dan duyurduğumuz Plazadan Dünyaya ekibi de bu hafta GVEB listesine giren blog (ya da blogları) canlı yayında açıklayacak. Öyle ilginç bir deneyim yaşayacağız, bakalım ;)

En çok buralardayım: Instagram | Facebook | Twitter

8 Comments

  1. Bu canlı yayınlar bir harika dostum. Sohbet zaten efsane. Şöyle bir gülüşüm olsun 100 milyon dolar borcum…

  2. Of ben bu kolajı hazırlarken videoları onlarca defa seyrettim ve her seferinde kahkahalarla güldüm. Çoğunlukla iş çıkışı kafede hazırladım kolajı ve millet “bu adam niye gülüyor sürekli” diye dönüp bakıyordu ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir