İki Koltuğumda 5 Yeğen

Yaşım 30 oldu ve yeğenleri 5’ledim. Bugün ilk kez tanıştım henüz iki aylık yeğenim Emir Fazlı‘yla. Esmer, çekik gözlü, suratsız mı suratsız ufacık bir yeğenim var. Beraber olduğumuz süre boyunca ağlamadan, surat asmadan yakaladığım fotoğraf karesi yok gibi ;) Bu küçük çorapların sahibi küçük adamla İzmir Urla’da huzurlu bir gün geçirdim. Sanal alemde bebek fotoğraflarının paylaşılmasından epeydir rahatsızlık duyduğum için 5 numaralı yeğenimle çok yakışıklı fotoğraflarımızı e-vren günlüğü’nde paylaşmıyorum. Bu ambargom, bir süre Hüss için de geçerli olmuştu ama onun e-vren günlüğü’nün maskotu olma gerçeğinin önüne geçmek için artık çok geçti ;) Söz Hüss’ten açılmışken bugün ufacık tefecik yeğenimize karşı ki ilgi ve alakamız karşısında -doğal olatak- kıskanma belirtileri gösterdi. Öyle ki kucağımda 3 kiloluk bir bebek taşırken birkaç dakika sonra kollarımda kocaman bir Hüss hoplatıyordum ;)

Yukarıdaki çoraplar da ailemizin en yeni ve en minik yeni üyesi Fazlı’dan e-vren günlüğü’ne yansıyan tek karesi; amcasının ona ilk hediyesi ;)

evrengunlugu.net

2010-2011 dönemindeki yayın süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nı, AİP Vakfı’nın proje ve çalışmalarını gönüllü olarak desteklemektedir.

İki Koltuğumda 5 Yeğen” için bir yorum

  1. “Esmer, çekik gözlü, suratsız mı suratsız…” büyüyünce size benzeyecek gibi :)Allah analı babalı büyütsün, bahtı açık olsun diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir