6. YIL

Bugün e-vren günlüğü’nün doğum günü! 6. yıla giren bu kişisel blog okul çağına gelmiş bile ;) Web günlüğü adına ve e-vren günlüğü’nün sıra dışılığına yaraşır yeni projelerle 6. yılın verimli bir şekilde geçeceğini ümit ediyorum.

Sosyal sorumluluk anlayışıyla ilk kez 2009-2010 döneminde sivil toplum kuruluşlarından TOFD‘a blog aracılığıyla destek verilmeye başlanmıştı. e-vren günlüğü, sosyal sorumluluğunu 2010-2011 döneminde Acil ihtiyaç Projesi Vakfı (AİP)‘na sağlama kararı aldı. Bu arzumu kendilerine ilettiğimde çok samimi bir alakayla karşılandım, AİP yetkililerine profesyonel yaklaşımlarından ötürü çok teşekkür ederim. Umarım e-vren günlüğü, yazarıdan ziyaretçilerine kadar her açıdan AİP’e 365 günlük bu süreçte yarar sağlayabilir. İlerleyen zamanlarda AİP’le ilgili bilgileri buradan paylaşmaya devam edeceğim. Merak edenler için ilk olarak AİP tanıtım videosunu  paylaşıyorum:

evrengunlugu.net;

 2010-2011 dönemindeki yayın süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nı, AİP Vakfı’nın proje ve çalışmalarını gönüllü olarak desteklemektedir.

6 Comments

 1. Evren hocam dilerim 6. yılında da yine hep güzellikleri görür paylaşırsın bizimle, AİP desteğinin de hayırlı olmasını diliyorum.. Daha nice senelere inşallah;’)

 2. Öncelikle 6. yılın kutlu olsun Evrencim, Halis’in de dediği gibi bu sene pek bi janjansız girdin yeni yaşına :=))
  Ayrıca bu sene ki sosyal sorumluluk destek çalışman hayırlı olsun. Ben AİP’yi ilk defa duydum, senin sayende. Tanıtım videosu çok hoşuma gitti. Ben de Ağustos’da 4. yaşımı dolduracağım. Ve sanırsam senden (ç)alıntı yaparak AİP’ye ben de destek vereceğim 1 sene boyunca. Umarım güzel olur.

 3. Vauv vauvvv vauuuvvv..

  emek gönül verildiğinde her zaman kendini belli eder ve bir süre sonra hobilikten çıkarak hayatın merkezine oturur.

  Başarılı olmak, benim nazarımda sürdürülebilirlikle eş değer. Ben inanıyorum ki bir gün 10,20 leri de bu sayfalarda göreceğiz.

  Zaten ilerleyen yıllar hep bunu gösterdi. Seninle oturup konustuğumuz şeylerin bir gün bu sayfalarda gerçekleşiyor olduğunu görmekse ayrı bir keyif.

  Nice senelere dostum.

 4. Merhaba, bir blog için 6 yıl dile kolay. Tebrike diyorum. AİP desteğinin de diğer bloglara örnek olmasını diliyorum, kutlarım.

 5. e-vren günlüğün 6.yıla 5’e nazaran daha bir sakin girdi sanki :) Geçen yıl daha fazla hazırlık vardı :) 6.yılın ve AİP sosyal sorumluluğun hayırlı olsun ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir