Ben Demiştim; İstemiştim

e-vren günlüğü’nün şöhretinin ismimin önüne geçtiğini sanıyordum. Halbuki  gerçek ismim sanal kimliğime google’da 6 binden fazla sonuçla fark atıyormuş ;)

İnsanın kendini yazması ve bu devasa blogu tanımlaması ne zormuş. İlkini daha müsait bir zamana bıraktım da nihayet uzun bir aradan sonra Burası Nedir?i güncelleyebildim.

Bugünlerde birilerini çok özlüyorum. Birilerine âşık oluyor; başkalarına da âşık olmak istiyorum :)

50 mm ile 85 mm objektif arasında hala kararsızım. Bir de 90 mm’lik fikriyle kafamı iyice karıştırdılar. Böylesi pahalı ve teferruatlı hobileri de nereden edinirim anlamıyorum ki.

Yeni bir fotoğraf makinesi objektifinin yanında naftalin kokulu eski bir köy evinde geceleyip, horoz sesleri eşliğinde is kokulu bir sabaha uyanmak fena olmazdı.

Sen benim kim olduğumu biliyor musun?lara ben demiştimler ekleniyor zaman zaman. Sıradan gibi görünen birinin ardından arama motorlarından çıkan şaşırtıcı sonuçlar her ne hikmetse tüm kapıları ardına kadar açıveriyor.

Kuşadası‘nın Balıkçı kahvesinde çay içmek mi yoksa İzmir‘in kordonunda gevrek yemek mi insanın önceliği olmalı?

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası”na 5 TL’lik bağışta bulunun.

Ben Demiştim; İstemiştim” için 6 yorum

 1. Yeni bir fotoğraf makinesi objektifinin yanında naftalin kokulu eski bir köy evinde geceleyip, horoz sesleri eşliğinde is kokulu bir sabaha uyanmak fena olmazdı.

  yüreğine sağlık yine…
  benimde duygularım bugünlerde bu yönde…

 2. yazıLarınızı çok kısa bir zamandan beri takip ediyorum burayı keşfetmem biraz geç oLdu ne yazık ki :) zevkine güvendiğim birinin tavsiyesiyLe tanıştım sizinLe :) buraya baktığım da iLk yaptığım şey ”burası nedir?” e bakmaktı .. :)
  çok güzeL tanımLamışsınız kendinizi .. yazıLarı zevkLe okuyorum,iLgi çekici :)
  gerçekten de bir yaşam projesi :) hassasiyetiniz için de ayrıca teşekkürLer.. bu yaşam projesinin hiç bitmemesi diLeğiyLe .. :)

 3. hihihi :) şuraya bak..
  yani ha fotoğraf makinesinden bahsetmişsin ha Serveet demişsin :) anında sahnede, hiç şaşırmadım :) yani ne alaka şimdi yazıyla dimi, takılasım geldi yahu:)
  objektife gelinceee, hoş bir hobi harikalar medyana getiriliyor fakat sınırları zorlamamalı:)
  kahvede çay keyfi.. hoş olur. tercih ederdim sanırım.. İzmir’e öyle büyük bi bağlılığım yok:)Ama sen İzmir’e sevdalı bi vatandaş olaraktan sanırım ona verirdin önceliği..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir