e-günlük

Devrik Aşklara Karşı Kurallı Cümleler

Duygusal olarak kendime yüklenmemin, aşırı stresin faturasını bugün acı bir şekilde ödemek üzereydim. Hayatımda bu konuda asla yapmayacağım bir ihmali farkettiğimde akşamüzeri derste hocanın gelmesini bekliyordum. Saat 17:08’de beynimde birden bir şimşek çaktı ve büyük bir panikle 5. kattan onlarca merdiveni üçer beşer atlayıp soluğu sokakta aldım. Saat 17.15… Artık her şey bitti derken yaklaşık on dakika sonra apar topar terkettiğim sınıftaydım. Çağrı‘yla göz göze gelip “sorun çözüldü” anlamında gülümseyip yanına oturdum ve hiçbir şey olmamış gibi dersi dinlemeye başladım :) Hayatımın salaklığını merak edenler özelden sorarlarsa mutlaka cevap verir; kendimi rezil etmekten hiç çekinmem :)

Geçen gün -hangi arkadaşımdı hatırlamıyorum- facebook ya da msn iletisine karşılık Kurallı cümleler kur bana; devrik yaşamayalım sevdamızı diye yazmıştım.

Ve çok eskilerden yeni bir arkadaşıma da yılın mesajı: Yaşadığını biliyorum ama hayatından da şüphe etmiyor değilim. Bir dost…

Bir önceki Edebiyata Dair, Y.K. Beyatlı başlıklı yazımda edebiyata dair, kitap ve yahya kemal beyatlı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

5 Yorumlar

 • Yanıtla kalderavolkan 11 Mayıs 2009 at 14:41

  İnsanoğlunun Beyni en büyük düşmanı der annem, çok düşünmekten beynini infilak ettirmiş biri olarak. Düşmanını tanımalı, onu beslememelisin bence. (BENCE) Tabii elinden geliyorsa…
  Allahtan benim beynim akıllı zamanla siliyor bazı şeyleri, kayıp belgemiz çok şükürler olsun. :/
  Gülen yüz’ün Hocam’a yakıştığını düşünüyorum, işe yarar mı? :)

 • Yanıtla nrh 09 Mayıs 2009 at 19:15

  Yani?

  O kadar zorladım kendimi,bir türlü fikir bile yürütemedim üstüme vazife değil ondan mı ki?

 • Yanıtla hikmet 09 Mayıs 2009 at 00:50

  ben de merak ettim şimdi :D:D:D

 • Yanıtla nur şentürk 08 Mayıs 2009 at 23:50

  msnde kurmuştun o cümleyi!..

  :)

  saygılar

 • Yanıtla Doğan 08 Mayıs 2009 at 22:02

  Ne dedin o kıza açıkla e-vren :)

 • Bir yorum yazın