VideoBlog

“Fikrim’den Zikrim’i Unuttum” Dile Geldi


“Fikrim’den Zikrim’i Unuttum” Dile Geldi

Sevgili Salih, program yaptığı radyoda son yazdığım Fikrim’den Zikrim’i Unuttum başlıklı yazımı seslendirmiş; seslendirmekle kalmamış kaydı bana göndererek güzel de bir süpriz yapmış. Ben e.postalarını görmeyip, gündüz de telefonlarına cevap veremeyince bu güzel sürprizi akşam öğrenmek; kaydı da geç bir vakitte dinlemek durumunda kaldım. Bu Salih’in sesinden dinlediğim ilk yazım değil ama kaydı dinlerken çok heyecanlandım. Yazıyı yazarken iç sesim elbette farklı oluyor; bir başkasının sesiyle onu dinlemekse apayrı duygular yaşatıyor bana. Kendisine de her zaman söylediğim üzere çok beğendiğim sesiyle yazıma hayat vermiş; çok da güzel seslendirmiş.

Salih, e-vren günlüğü’nün ilk MisAfiR KaLeM‘i olma özelliğinin yanına e-vren günlüğü yazılarını ilk seslendiren kişi olma özelliğini de eklemiş oldu :) Hazır yeri gelmişken; ]fotoğrafhikayeleri[ projesinde ilk kez kendi çektiğim değil de çekimlerini çok beğendiğim Servet’in fotoğrafını kullanmıştım. Her iki kardeşime de e-vren günlüğü’ne kattıkları renkten dolayı teşekkür ediyorum.

Bir önceki Gazetelerin Kitap Ekleri başlıklı yazımda akşam gazetesi, birgün gazetesi ve cumhuriyet gazetesi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

1 Yorum

  • Yanıtla büşra 06 Nisan 2009 at 01:00

    gerçekten güzel bir yazı idi paylaşılmayı hakeden..
    güzel de seslendirilmiş..
    hoş bir sürpriz olmuş…

  • Bir yorum yazın