9 Mart Güzellikleri

e-vren günlüğü’nün 15. MisAfiR KaLeM’i olacak Neşe ALTUNAL birkaç gün sonra. Çok değil 5 gün sonra 9 Mart’ta Ne Güzeldir Sevmek başlıklı yazısıyla hepimize çok içten bir “merhaba” diyecek. Fotoğraflar ve yazı dün akşam ulaştı elime. Yazıyı oku oku, kendimi alamadım. Neşe, aldığı 4 yıllık edebiyat eğitimini son derece iyi konuşturmuş. Öyle ki yazısını Murathan MUNGAN’ın bir şiiriyle de tamamlayıp, harika bir iş çıkarmış ortaya. Her zaman söylüyorum: MisAfiR KaLeM{LeR} beni çok heyecanlandırıyor. 9 Mart’taki buluşmayı iple çekiyorum. Neşe’nin e-vren günlüğü ziyaretçileriyle buluşmasının ardından Nisan ’07 MisAfiR KaLeM’i Mustafa PİŞİRİCİ için de geri sayım başlamış olacak. Elektronik Yaşam Diyarımın her yerine böylesine işleyen Mustafa’nın ilk defa özel bir yazıyla ve yeni fotoğraflarla burada yer alacak olması da inanılmaz bir duygu, daha şimdiden…

9 Mart Cuma’nın bir önemi daha var: Bugün Sertap ERENER‘in bir röportajı sayesinde öğrendim. Kenan DOĞULU‘nun Eurovision Şarkı Yarışması için hazırladığı parça TRT ekranlarında ilk defa o gün halka sunulacakmış. Eurovision delisi biri olarak sabırsızlıkla 9 Mart akşamını bekliyorum :)

Bir önceki Akülü Araçlar Sahiplerine Ulaştı başlıklı yazımda akülü araç kampanyası, gönüllülük ve kalemhane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir