NEDEN BOŞ MESAJ?

Öncelikle yenisayfa.com ile ilgili gelişmeden bahsedeyim. Bugün onlarca defa aradım, operatördeki bayan defalarca gerekli bölümü bağlamaya çalıştı ve “sanırım arkadaşlar yemeğe gittiler” diyerek çaresizliğini dile getirdi. yenisayfa.com’a Ramazan uğramıyor demek ki.. Akşamüzeri nihayet bütün ısrarlarım sonuç verdi de karşımda bir muhatap bulabildim. İnternet sayfalarını son bir aydır güncelleyemiyorlarmış. Gönderilmeyen kitapların ücretini de geri ödemişler bana vs vs. Özür dilemek filan yok. Bu bana iyi bir ders oldu, yenisayfa.com’dan alış veriş yapmam bir daha asla!

BENDEN SANA 160 KARAKTERLİK BOŞ MESAJ

Geçen gün telefon rehberimde bulunan pek çok arkadaşıma boş mesaj attım. Bakalım ne tepki verecekler diye merak ettim. Ayça, Ayşe ve Sadık dışında kimseden ses çıkmadı :) Oysa sanılanın aksine yanlışlıkla gönderilmemiştio boş mesaj. Belki bir şeyleri hatırlatabilmek, bir şeyler için bahane sunabilmek ya da aklımda olduklarını gereksiz bir çağrı bırakmak yerine boş bir mesajla ifade edebilmek adınaydı bu gereksiz eylem :)

Bir önceki Akülü Araçlar Sahiplerine Ulaştı başlıklı yazımda akülü araç kampanyası, gönüllülük ve kalemhane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir