ESKİ İMAJ

Yaklaşık yarım saat önce imajımı sıfırladım. Bıyık sakal ne varsa kestim. Ben ve ailem için önemli bir gelişme bu. Çünkü ben’i 3-4 yıldır bıyıklı sakallı Canervari görmeye alışmıştık :) Malum yarın okul açılıyor, staja da gideceğiz. Bütün sınıfa baştan böyle alıştırayım ki kendimi, sonradan kestiğimde yüzüme yüzüme gülmesinler :) İnsanın istediği gibi saç sakal bırakamaması, belli bir şekle girmek zorunda olması ne kadar kötü :(

Uzun bir süre eski imajlı fotoğraflarımı kullanmaya devam edeceğim. Bıyıklı sakallı halim ayrı bir karizmaydı çünkü :P Ben seviyordum kendimi böyle :( Bu önemli gelişmeden sonra boş durmadık ve hemen yakın çevremizin görüşlerini aldık. Bunu yaparken webcam teknolojisinden de yararlandık :)

Annem çok beğendi. Yengem Seda çok güldü. Hüss gözlerini fal taşı gibi açıp, dondu kaldı :) Aile dışından beni ilk gören Buğra “çok şirin” olduğumu söyledi. Feriş, “komik” buldu ama “gençleştiğim” yorumunu yaptı. “Genç kız hayran kitlen 15 yaş’a düşer” diye de ekledi :) Elvan da “değişik” olduğumu söyledi ama “süper olmuşsun” diye de altını çizdi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.