Star Avı’nın Deniz Seki Master’ı

Canlı yayında Deniz SEKİ “master” [Erol KÖSE’nin imasıyla -basyon], Ercan SAATÇİ “grup” [yine Erol KÖSE’nin imasıyla -seks] yaptı. Erol KÖSE‘nin sayesinde televizyon seyircileri LAN falan oldu. Ve bütün bunlara rağmen STAR AVI “Genel İzleyici” kategorisi ve logosuyla ekranlardakini yerini aldı.

Türk televizyon tarihinin en facia canlı yayınıydı dün geceki Star Avı. Deniz SEKİ, yarışmanın  ATV‘de olduğunu unutup Star TV‘den bahsetti. Ercan SAATÇİ, Deniz SEKİ’nin kameraların içine içine soktuğu bacaklarını örtmesini söyledi. Sunucu bayanlardan biri, açık kalan mikrofonuyla “niye kimse alkışlamıyor be” derken yakalandı. Bir erkek yarışmacıya GAY yakıştırılması yapıldı,  bir başka bayana Pavyon Şarkıcısı

Ekibindeki star adaylarının en az oy almasını kendine yediremeyen Deniz SEKİ, master’ı bitirip, bacaklarını örtüp Türk Halkına “bu ne saçmalık kardeşim” diye veryansın etti. Ekibindeki üç yarışmacının ve kendisinin tazminatlarını ödeyerek yarışmadan ayrılacağını söyleyip tuttu kollarından sahneden ayrıldı.

Nefesler tutuldu, reytingler tavana fırladı, televizyon şirketi ve reklam verenler ceplerini -yine- milyarlarla doldurdu. 

Bunca saçma salak muhabbeti neden yaptım? Biz ekran başında bunlarla oyalanır ve uyutulurken TÜRKİYE’de siyasi ve ekonomik anlamda çok acı şeyler oldu. Güneydoğu’da sınıra yığınak yapan askerlerimiz Deniz SEKİ’nin bacakları ve Erol KÖSE’nin star adayları için teröristlerle çatışmıyor değil mi?  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir