Çapı geniş özürler

Bir Fotoğraf Üç Yorum Projesi, Gökçeşair‘in yazısını henüz teslim etmemesi sebebiyle yayımlanamamaktadır. Proje, iki defadır duyurusu yapıldığı halde sekteye uğradığından dolayı özür diliyorum. Cumartesi günü yazısını teslim edeceğine söz veren Gökçeşair, umarım Pazartesi sözünde durur da, ben de size karşı mahçup olmam. Hassasiyetlerinden dolayı Feriştah ve Sinancem‘e yürekten teşekkür ediyorum.

Yazılara yapılan yorumlara hiç bir zaman buradan cevap vermedim. Ya epostalara cevap yazdım ya da yorum sahibinin bloguna. Çok ağır hakaret içermeyen “olumsuz eleştirileri” de asla silmedim. Kurtlar Vadisi Irak ile ilgili yazıma “biraz çapını genişlet” diye yorum bırakan “isimsiz” ama IP’li arkadaşın da yorumunu silmedim. İsmini yazamayacak kapasitesizlikte, çapsızlıkta ve yüreksizlikte olduğunu her ziyaret edişinde görsün diye :) Kurtlar Vadisi demek ki böyle “yorumlara ismini yazamayacak cesaretsizlikte insanlar” yetiştirmiş.

Dün akşam Adnan Menderes Üniversitesi‘nin Öğrenci Topluluklarının tanıtım gecesi vardı. Türkiye’deki devlet üniversitelerinde -bildiğim kadarıyla- pek yapılmayan bu gece, ADÜ tarafından geleneksel olarak her yıl yapılır. Tiyatro topluluğundan, seramik topluluğuna kadar 30’u aşkın öğrenci topluluğu faaliyetlerini tanıtır, gösteri düzenler. Dün bir dönem başkanlığını yürüttüğüm Toplum Gönüllüleri‘nin standındaydım. Yeni başkan Bilal Emrah‘ın gönüllü takımıyla ilk defa tanıştım. Değişik bir duygu… Bugün saat 12’deki toplantılarına katılacağım. Yine değişik bir duygu… :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir