Benden köşe yazarı olur mu?

Benim Ahmet HAKAN’dan neyim eksik diyerek e-vren günlüğü’ne bomba gibi düşen (!) bir son dakika gelişmesinden bahsetmek istiyorum :)

Cyprus Life, yazılarımı takip etmiş; düşünmüş taşınmış ve bana cumartesi cumartesi çok önemli bir teklifte bulunmaya karar vermiş: Dergilerinde   yine e-vren günlüğü adı altında yazmamı istiyor. Cyprus Life, her ay Türkçe – İngilizce olarak iki dilde yayımlanıyor ve KKTC’nin önde gelen bürokratları ve ülke turistleri tarafından yakından takip ediliyor. Kulağa hoş gelen bu teklifi ben kabul ettim mi acaba?

Blogger’lıktaki başarım ve tecrübem farklı kişilerden gelen e-postalarda tartışıladursun bunun cevabını vermekle ya da aramakla yükümlü değilim. Ama kendi sırlarımı ve becerilerimi çözmekle sorumlu olduğumu biliyorum, hayat boyunca… “Bir yerlerden başlaman gerekiyor” diyor Cyprus Life Genel Yayın Yönetmeni Z. F. BAYRİ. İleride bu hayat sahnesinde oynamak istediğim rollerden biri bu zaten: Medya dünyasının bir noktasında bir şeyler yapmak. Yukarıdaki sorunun cevabı da böylece ortaya çıkıyor: Evren’den blogger oluyor da neden bir köşe yazarı olmasın :)

Ahmet HAKAN panik olmasın hemen, benim gözüm Ali KIRCA’nın koltuğunda :) Geriye akılları meşgul eden son bir soru kalıyor: Transfer ücretim ne kadar  ? Bu da meslek sırrı olarak kalsın; bu öğrenci halimizle maliye ile başımız ağrımasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir