Yazacak çok şeyim var ama…

BİR KÖŞE YAZARLIĞI DAHA…

Ahmet HAKAN’a bir müjdem daha var: Bugün ikinci bir dergiden daha Köşe Yazarlığı teklifi aldım. Son finalime girmişim bugün, dolu dolu bir kağıt teslime etmişim, kütüphaneye uğrayıp yeni kitaplar da almışım okumak için, keyfim yerinde… Bütün bu güzelliklerin üstüne Yeni Ufuk Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeninden sürpriz bir teklif: Gel, yeni çıkacak dergimizde sana tam bir sayfa verelim, tepe tepe kullan. Ne dersin?

Aydın Life isminde (Life’lardan gidiyoruz ya, haydi hayırlısı) Mart’ta yeni bir dergi sürüyorlarmış piyasaya. Muhteşem bir kadro hazırlamışlar; beni de bu kadroya layık görmüş Erman ÇETİN. Erman’ın hatırı için değil çiğ tavuk, Ahmet HAKAN’ın Sabah Gazetesi’ndeki köşesinde bile yazarım ben :)

Ne bereketli bir yıla girmişim meğer. 2006 Mart’ında iki ayrı dergide birden yazmaya başlıyorum. Bekleyelim görelim bakalım, köşe yazarlığı blogger’lığa benzer miymiş tecrübe edelim.

Mustafa Pişirici’nin de yazdığı gibi geç kaldık aslında biz. Bir yerlerden, bir şekilde bir bahaneyle de olsa başlamış olmamız gerekiyordu şimdiye kadar. Sanki daha erken mi atılmalıydık bu işlere? Biz keşfedilmeyi bekledik, keşfedildik de belki ama hayat her zaman aynı bonkörlüğünü göstermiyor bizlere.

Son bir not bitirmeden: Cyprus Life Magazine’den gelen köşe yazarlığı teklifimi sizinle paylaştığım yazıma gerek yorum yazarak gerekse eposta ile tebriklerini gönderen herkese buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir önceki Edebiyatın kahramanı, korkunç cinayetin kurbanı Sabahattin Ali başlıklı yazımda Atilla Özkırımlı, Filiz Ali ve kürk mantolu madonna hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir