Live For Speed’in En Gerçekçi Yamaları

Dünyanın her yerinde en çok oynanan bilgisayar yarış oyunlarının başında gelen Live For Speed oyunu, sitenin ücretsiz olarak sunduğu live for speed yamaları ile araba çeşitliliği ve gerçek arabalar ile sürüş özelliği artıyor.

Life For Speed Oyununun Özellikleri Nedir?

Birçok yarış oyunu grafiğe bağlı olarak oynanmaktan ileriye gidemezken, Live For Speed oyunu gerçekçi bir araba simülasyonu şeklinde geliştirilen ve oyunculara gerçekten arabanın direksiyonunda hissi veren bir oyundur. Oyunda bulunan, 7 farklı harita, 29 farklı güzergah ve 20 değişik araçla oynama özelliği, her oynandığında yeni bir oyun oynama hissi veriyor. Oyundaki araçların cinsleri ve sürüş özellikleri, siteden yeni araç yamaları indirilerek, aynı araçların sürekli kullanılmasının önüne geçiliyor.

Çoklu oyuncu seçeneği ile sadece bilgisayara karşı değil aynı zamanda diğer canlı oyuncularla da mücadele imkanı tanıyan Live For Speed oyununun en son sürümü, güvenli ve hızlı bir şekilde, ücretsiz olarak sitenin ana sayfasına girilerek, lfs indir komutu ile indirilebiliyor.

Sitenin LFS Oyunu Sürüm ve Gereksinimleri

Site, kullanıcılarına, 525 MB boyutunda LFS S3 6R ve 418 MB boyutunda LFS S3 6P sürümlerini indirme imkanı sağlıyor. Oyun için; Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 işletim sistemi, 1 Ghz işlemci, 3D uyumlu ekran kartı, 128 MB ram ve 400 MB boyutunda boş alan gerekiyor. Site tarafından sunulan oyunlar, kesinlikle bilgisayarın donmasına veya oyunun herhangi bir anında takılmasına sebep olmuyor.

Yeni LFS Oyunu Yamaları

Sitenin oyun zevkini arttıran yeni lfs yama çeşitleri; orijinal Tofaş Doğan, Honda Civic, İzmir Şahin, Lfs spor Şahin XR, Doğan SLX, BMV E30, Fiat Palio, Volkswagen Passat, BMW E36, Mercedes W210 E200, Doğan SLX 6 kollu jant, Chevrolet Camaro ZL1, Ferrari F430, Tofaş Doğan SLX 1,6 ve Lexus LFA olarak sıralanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir