Temizlik Yolda ile Ev Temizlik İşi Bulmak Hiç Olmadığı Kadar Kolay

Okuma oranlarının yükselmesi ile ülkemizde çalışma hayatının da çehresi değişti. Önceden dışarıda çalışmak yalnızca erkeğe has bir durum iken, günümüzde okuyan kadınlar da büyük şirketlerde iyi pozisyonlarda çalışıyorlar. Bu da ev temizliği için dışarıdan yardım almayı zorunlu hale getiriyor. Oluşan talebi karşılamak üzere kurulan ev temizlik şirketleri, ne yazık ki çalışanlarına gerekli önemi vermediği için insan hayatıyla oynamaktan öteye gidemiyor.

Ev temizlik işi yapan çalışanların sigortası ve maaşı konusunda yakın geçmişte yapılan devlet eliyle yapılan düzenlemelere rağmen, kayıt dışı çalışma hala oranı oldukça yüksek durumda. Gerekli eğitimlerin ve hak edilen maaşın verilmediği bazı şirketler, çalışanların ve hizmet verdiği kişilerin memnuniyetini sağlayamıyor.

2014 yılında kurulan Temizlik Yolda, devletin getirdiği düzenlemelere uyarak temizlik konusunda güvenilir bir adres olmaya hazırlanıyor. Çalışanları için her türlü kanuni düzenlemeye harfiyen uyuyor ve onlara sürekli iş imkanı sunmayı amaçlıyor.

Destek Gören Bir Fikrin İlham Veren Hikayesi

Temizlikyolda.com, PİLOTT Girişimcilik Zirvesi’nde ilk üçe seçildikten ve 2015 yılında “Yılın Yeni Web Girişimi” ödülünü aldıktan sonra hızla büyümeye devam etti. BIC Angel Investements tarafından destek görmesinin ardından internet üzerinden bir viral olarak hızla yayıldı. Gerek temizlik talep eden, gerekse temizlik yapanlar için önemli bir konuma yükseldi.

Firma, gelen ev temizlik ilanları arasından konumuna en yakın olanı çalışana iletiyor. Bu sayede yolda geçen zaman en aza indirgeniyor ve yol yorgunluğu çalışma hızına etki etmiyor. Bununla beraber verilen iş güvenliği eğitimleri ile çalışan hayatıyla oynanmıyor, yapılan işin en güvenli ve en temiz çekilde yapılması sağlanıyor.

Hızla büyüyen temizlik sektörünün öncü firması olmaya hazırlanan Temizlikyolda.com, hem çalışanlarına hem de hizmet verdiği insanlara en güvenli hizmeti veriyor. Mümkün olan en iyi müşteri çalışan buluşmasını ayarlıyor. Bunun yanında bünyesinde yalnızca en iyi çalışanları barındırarak elit bir temizlikçi kadrosu oluşturuyor.

Sabit ev temizlik fiyatları, sürekli iş imkanı ve güvenilir yapısı ile Temizlik Yolda ekibi, müşteri ve çalışan arasında köprü işlevi görüyor.

Temizlik Yolda’dan güncel haberler alabilmeniz için resmi sosyal medya sayfalarını takip etmenizi öneririz:

https://www.facebook.com/temizlikyolda
https://www.instagram.com/temizlikyolda
https://www.youtube.com/user/Temizlikyolda

Temizlik Yolda ile Ev Temizlik İşi Bulmak Hiç Olmadığı Kadar Kolay” için bir yorum

  1. Büyük bir sorunu çözmek için yola çıkmış bir start-up. İşleri zor, yolları uzun ve her gün yeni rakipleri çıkıyor. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir