Kurumsal İngilizce Eğitimi ile İngilizce Seviyenizi Geliştirin

Kurumsal İngilizce eğitimi, eğitmenlerin bir firma çalışanlarına toplu bir şekilde eğitim vermesidir. Bu eğitim İngilizceyi geliştirme, ilerletme ve pratik yapma konusunda ilerletmektedir. Özellikle İngilizce ile içli dışlı olan yani yabancı firmalarla çalışan ve etkileşimde bulunan firmalar bu eğitimi tercih etmektedir.

İngilizce, Dünya ortak dili olması sebebiyle en çok ihtiyaç duyulan dillerdendir. Her açıdan ve her alanda İngilizce oldukça gereklidir. Bireylerin farklı ülkelerde rahatlıkla yaşayabilmesi, gezebilmesi, eğitimlerine devam edebilmesi, bilimsel, kültürel ve teknolojik gelişmeleri takip edebilmeleri açısından İngilizce bilmek önemlidir. Özellikle bazı meslek gruplarındaki bireyler ve bazı üniversite bölümlerinden mezun olan bireyler mutlaka İngilizce bilmek durumundadır. Hatta bunun yanında ikinci yabancı dile de ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle bireylerin işe girme süreçlerinde dil seviyeleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Bireyler İngilizcelerini geliştirebilmek için kurslardan yardım almaktadırlar. Kursların dışında okullarda verilen eğitimler iyi seviyede olmamakta ve bireyleri sahip olmaları gereken İngilizce seviyelerine ulaştırmamaktadır. Bireyler dil eğitimi veren kursları iyi bir şekilde araştırdıktan sonra eğitim almalıdırlar. Ayrıca çalışanlarına kurumsal İngilizce eğitimi aldırmak isteyen firmalar da bu konuda araştırma yapmalıdırlar. Formula Lingua, her türlü İngilizce eğitimini bireylere sunmaktadır.

Formula Lingua ile Kurumsal İngilizce

Formula Lingua, firmalara kurumsal İngilizce eğitimi sunmaktadır. Kendine özgü eğitim programları ile çalışanların İngilizcesinin en iyi şekilde gelişmesini sağlamaktadır. Bireyleri öncelikle seviye sınavına tabi tutarak sonrasında eğitime başlamaktadır. Eğitimler, genel İngilizce, konuşma pratikleri, sunum hazırlama, mail yazma ve benzeri birçok eğitim vermektedir.

Akademik ve yabancı eğitmen kadrosuyla çalışanların eksikliklerini en iyi şekilde tamamlayan Formula Lingua, firmalara kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgiye sahip olmak için formulalingua.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya’da Formula Lingua:

https://www.facebook.com/formulalingua

https://www.instagram.com/formulalingua

Bir önceki Objektifimden Gezi Parkı Eylemleri başlıklı yazımda gezi olayları fotoğraflar, gezi parkı ve gezi parkı eylemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir