Avea Müşteri Hizmetlerinin Kontörü Yokmuş

Geçen gün şurada {http://www.evrengunlugu.net/2011/07/03/bedava-kaziklayan-avea/} bahsettiğim şikayetim üzerine AVEA Müşteri Hizmetleri‘nden cep telefonuma mesaj geldi. Mesajda AVEA Müşteri Hizmetlerine ilettiğiniz talebiniz ile ilgili AVEA 500’ü arayınız. yazıyor ;) Nasıl yani? Bari çaldırıp kapatsaydınız, tam olsaydı ;) Ben şikayetimi her kanaldan iletmişim, AVEA çözer veya çözmez. Bizzat kendileri ya ararlar ya da eposta gönderirler. Profesyonel bir şirkette işler böyledir. Koskoca GSM sektöründe müşterisinin şikayetlerinin neticesini, müşterisine kendisini arattırarak bildiren bir başka şirket daha var mıdır? Yoktur! AVEA Müşteri Hizmetleri’nin bu bu geri bildirimi diğer GSM Operatörleri’nin ağzında reklam kokan mesajlara dönüşmesin de ne olsun ;) Alın Şahan Gökbakar‘a ve Şafak Sezer‘e süper bir malzeme işte ;) AVEA Müşteri Hizmetleri’nin müşterilerine kendilerini aramaları için mesaj atması reklamlara konu olmadan bence Turkcell ve Vodafone‘dan bu konuda eğitim desteği alsınlar derim ben ;)

evrengunlugu.net

2010-2011 dönemindeki yayın süresince Acil İhtiyaç Projesi Vakfı‘nı, AİP Vakfı’nın proje ve çalışmalarını gönüllü olarak desteklemektedir.

2 Comments

 1. Avea’dan neler çektiğimi bir ben bilirim, bir de Allah.. Avea bilmez, çünkü onun umurunda olmaz..

 2. Kontör yollayalım mı?
  ister mi, belli olmaz isteyebilir.
  Ödemeli arasın diycem de…
  o da ödemeli babam arasa dahi açmam :D
  Öyle de kurallarım var hani.
  Bana da tarifem ile ilgili abuk sabuk bir mesaj geldi bugün aveadan. Anlamıyorum hiç ya,sanki sanskritçe yazıyolar anlaşılmamak için.
  Az kaldı böyle devam ederlerse boşadım boşayacan bunları ;D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir