e-günlük

Ziya’yı Sözledik

Bu yazıyı yazmaya başlamadan birkaç saat önce –12 Mart Cuma saat 21.00* gibi– kardeşim Ziya ile Deniz‘in söz kurdelelerini kestik. Beş yıllık arkadaşlığın üzerine haftalardır süren kız isteme ve söz kesme heyecanı dün akşamki merasim itibariyle son buldu. Deniz’le Ziya’nın e-vren günlüğü’nde yer almış ilk not ve fotoğraflarını bulmak istedim ama yorgunluktan bunu daha sonraya erteledim. Oğlumuzla kızımıza mutluluklar diliyor, söz ve nişanda sıramı kendilerine vermiş oslam da düğün konusunda benden önce davranmamalarını rica ediyorum ;)

*TDK Yazım Kılavuzu 2008 baskısındaki yazım kuralına göre saat ve dakika arasına iki nokta (:) değil nokta (.) konur.

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyasına 5 TL’lik bağışta bulunun.

Bir önceki Beni Bunlarla Bulmamalıydınız ;) başlıklı yazımda anahtar sözcükler, arama sonuçları ve beni bunlarla bulmamalıydınız hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

1 Yorum

  • Yanıtla pınar 25 Mart 2010 at 18:46

    Yeni gördüm hocam tebrik ediyorum, Allah tamamına erdirsin inşallah darısı bekarlara diyelim;’)

  • Bir yorum yazın