MisAfiR KaLeM – 3430 Kampanyası’na Doğru

Her şey e-vren günlüğü’nün 5. yılına girmesiyle başladı ;) Bu süreçte bugün için gelinen nokta {şu an için} Türk blog aleminin en yeni sosyal sorumluluk projesi… Ramazan Bayramı sonrası detayları açıklanarak başlatılacak TOFD‘a destek kampanyasının ikinci etabı için severek emek harcıyor; yoruluyoruz. :) Hem biraz daha  yeni kampanyaya hazırlayalım hem de bu süreci özet geçelim istedik:

e-vren günlüğü’nün resmi sosyal sorumluluk desteğinden bahsetmişken bugün çok hoş bir projeden de haberdar oldum. Yozgat’a Kitap Yağdıralım kampanyası yürütücülerinden aldığım eposta sonrası projelerini inceleme şansım oldu. Bugüne kadar -ve halen- pek çok okulun kitap bağış ilanlarını internetin belli başlı yerlerinde görmek mümkün. Resmiyeti olan, sistemleştirilmiş ve profesyonelce yürütülen bu tarz projelere destek vermek, bunları duyurmak boyunumuzun borcu.

Hazır, yeni eğitim-öğretim dönemi başlıyorken kitap bağışlama gibi bir düşünceye sahip duyarlı kişileri bu projeye destek olmaya davet ediyorum. Türkiye’nin üç büyük kargosunun da büyük indirimlerle desteklediği “Yozgat’a Kitap Yağdıralım!” sloganlı kitap bağışı kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye {buradan} ulaşabilirsiniz. Kampanya sadece kitap bağışını değil Yozgat Belediyesi Sosyal Market‘e kıyafet yardımını da içeriyor. İhtiyaç listesine de aynı sayfadan erişebilirsiniz. Proje yürütücüsüyle doğrudan iletişime geçmeyi tercih ederseniz  0506 780 00 41 numaralı telefondan Yasin IŞIK‘a ulaşmanız da mümkün.

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası”na 5 TL’lik bağışta bulunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir