e-vren günlüğü 2009 Blog Ödülleri Adayı

Blog Ödülleri Takımı‘ndan bilgilendirme e.postası salı akşamı saat 20’ye doğru geldi.  Kişisel Kategori‘de 2009 yılının Blog Ödülleri‘ne e-vren günlüğü’nün aday gösterildiğini belirtiyorlar ve Artık bu mutlu haberi dünyaya duyurabilirsin. :) diyorlardı. Dünyaya olmasa da e-vren dünyası’na 24 saat gecikmeyle bu mutlu haberi not düşüyorum. 11 Nisan Cuma günü başlayacak oylama süreciyle eş zamanlı olarak Blog Ödülleri ile ilgili detaylı yazımı eklemeyi planlıyorum.

Yarın babamın ölüm yıldönümü. Cuma günü de annemin doğum günü. Ayrıca cuma akşamı Blog Ödülleri oylama süreci başlıyor. Cumartesi günü İzmir’e gitmeyi planlıyorum. O gün abim de aşure yapmayı planlıyor. Üstelik iki gün boyunca Efe’min halkoyunları yarışması var. Nisan’ın ilk haftası ağır gündemlerle son dört gününe giriyor.

5 Comments

 1. Evrencim,

  Gönül dostu,öncelikle babana rahmet diliyorum.Bende babamı uzun yıllar önce kaybetmiş biri olarak duygularını çok iyi anlıyorum.
  Tabiki birinci sensin ve son olursun inşallah.Oylamaya biz katılabiliyormuyuz? bilgilendir bizi.Yolun açık olsun arkadaşım.

 2. Evren,
  Tekrar babana rahmet diliyorum.
  Bir yasinde ben okuyacağım. Hediye ediyorum.Allah annene uzun ömür versin.Başından esirgemesin.Gönlümüzde birinci sensin.Kazanmanı çok istiyorum.
  Allah yar ve yardımcın olsun.

 3. Hayırlı olsun.
  Yarışmanın sonucu ADALET ile gelecekse bence birinci belli ama… :)

 4. İsabetli bir tercih olmuş, umarım kazanırsın, babanın mekanı cennet olsun, kutlu doğum haftası da yaklaşıyor Allah rahmet eylesin, annene hayırlı uzun ömürler, aşureye afiyet olsun, halk oyunu çalışmalarında kolaylıklar gelsin vesaire…

 5. Tebrik ederim Evren. Güzel bir haber oldu bu . Oylama sürecini bekliyor olucaz şimdi merakla ve tabiiki sonucu da :)
  Bu sayfa bunu haketmişti çoktan ! Umarım güzel sonuçlar elde edersin..
  Baban için bir Fatiha hediye edelim ruhuna..Annene de sağlıklı, mutlu, huzurlu, hayırlı ömürler diliyorum sizlerle birlikte..
  Efe’ne de başarılar:)
  nisan yoğun olacak belli.. bu bolg ödülüyle de heyecanlı bir sürece imza atmış bulunuyor bile.. Hadi hayırlısı :)
  İnşallah e-vren dünyasının farkına vardıklarına başkaları da varır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir