Çekilmezsin, Çek Beni Hayat!

Canon’lu Hayatın e-vren dünyasına yansıyışı

ve daha da fazlası: “Çekilmezsin, Çek Beni Hayat!

Çekilmezsin, Çek Beni Hayat! temalı çalışma öncesinde, 17 e-vren günlüğü ziyaretçisinin e.postalarına küçük birer armağan gönderildi.

Çekilmezsin, Çek Beni Hayat!” için 5 yorum

 1. Canım benim çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum fakat beni biraz şımarttı diyebilirim :). Beni buna layık görmek çok mutluluk verici birşey. Kendimi kıymetli sandım:).

  tekrar tekrar teşekkürler…

 2. Çok güzel bir jest ti Evren benimle ne zaman bir çalışma yapıcaksın merak ediyorum. Hayır neyse parası veririz kardeşim :)

 3. Dedim ya elim, ayağım, dilim dolaşıyor ve anlatamıyorum… Teşekkürler Evren…

 4. Ben bu güzel hediyeyi alanlardan biri olarak cok ama cok tesekkür ederim,beni cok mutlu ettin (:
  Yazini ilk okudugumda “A ne güzel bir olay bu” hemen dedim ama kisi sayisi 17 diye okuyunca,dogruyu söylemek gerekirse bu 17 kisinin arasinda olabilecegimi pek düsünmemistim ama yine de yazidan sonra ilk is elektronik posta adresime göz atmak oldu.
  Sanal dünyadan aldigim hediyem desem pek de abartmis olmam,gerci bu sanal dünya ile aramin cok iyi oldugunu da söylemem.Ama kim bilir belki benim de yada biz e.g. taraflarinin da sana bir gün kücük bir süprizi olur,gerci cogul olarak yazmak yanlisti ama en azindan ben kendi adima söylemem gerekirse benim hep aklimda olan birseydi bu süpriz isi gerci konusmustuk seninle bu konuyu birkac defa,sadece fazla zamanim olmadigi icin gerceklesemedi bu olay ama sunu bilmeni isterim ki verdigim sözü hic unutmadim
  Cok mutlu ettin beni tekrar tekrar tesekkür eder, sevgilerimi iletirim(:
  Iyiki ben bir e.g. taraftariyim (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir