Tipsiz Evren

“Evren abi sen ne yakışıklı adamdın ya. Askerden sonra bir türlü düzeltemedin imajını” demez mi bizim BESYO mezunu yeğen Çağrı… Kavgada düşmana söylenmez bu söz :) Annesi, Çağrı bana benzesin diye ona hamileyken beni bol bol görmeye gelir, sürekli bana bakarmış :) “Kurt kocayınca kuzuların maskarası olur” sözüyle mi yoksa “kaplumbağa kabuğundan çıkmış da kabuğunu beğenmemiş” deyişiyle mi bu acıklı durumum özetlenir bilemiyorum :)

Güne öyle bir telefon trafiğiyle başladım ki anlatamam :) Bir heyecan, bir stres… Öğleden sonra işlerimi halletmek için dışarı çıktım. Biraz fazla dışarı çıkmışım, Köşk’e kadar gidip geldim :) Tempoya dayanamayıp ikindiden sonra uyudum, tabi uyanınca aptal bir Evren olarak iftarı bekler oldum.

Haftalardır beklediğim müjdeli haber dışında günün en önemli gelişmelerinden biri Yaprak Dökümü‘nün bugün yeni bölümüyle hayatımıza geri dönüşüydü :) Bu diziye neden bu kadar önem verdiğimi ileride bir yazıyla detaylıca anlatırım sanırım.

Tipsiz Evren” için bir yorum

  1. Yaprak Dökümü :)Bütün arkadaşlarım izleyip bol bol muhabbetini yaparken bir ben izlemedim galiba bu diziyi. Hatta izlenme rekorları kırmasına, sürekli tekrar bölümleri vermesine rağmen Aşk-ı Menmu’yu da izlemedim.Ben zilerken romanın tıpkısını görmek istedim galiba :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir