e-günlük

İzmir’le Duygusal Bir Bağlantım Var

İzmir‘deydim iki gündür. Yine İzmir’de :) Belki sürekli İzmir’de… İzmir’de yaşama hayallerimin peşinde, farklı heyecanlar içindeydim. Akşam ablamda kaldım. 5-6 yıl sonra ilk defa ablamın evindeydim. Ne çok zaman olmuş meğer. Çiğli‘nin tozlu yollarından geçmeyeli onca yıl olmuş, Çiğli’nin tozlu yolları yine aynı kalmış.

İzmir’le duygusal bir bağlantım var” dedim. “Yuh! bu cümle kurulur mu böyle bir anda, böyle bir ortamda” dedim kendi kendime biraz mahçup. “Evren’in sevgilisi var demek burda” diye düşünüldü kesin :) İzmir benim sevgilim, şimdiden aldatıyorum Aydın’ı… Çok kısa zamanda Salı’nın Çarşamba’ya sarkmayan müjdeli haberini bir an evvel alırım da nikah masasına otururum İzmir’le…

Nalan daha 3 gün önce yazmıştı facebook’tan bana: “Evren, İzmir’e çok yakışıyorsun” diye… İzmir de benim hayallerime, gönlüme, fotoğraflarıma çok yakışıyor.

Kafamı meşgul eden onca şey var ki. Bu haftasonu onlardan biraz olsun sıyrılacağım. Asker arkadaşlarımla bir araya geleceğim. Annemin vatanına, doğduğu topraklara yol alacağım. Yapmak istediğim çok şey var, soluksuz…

Bir önceki Başardık! 2 Akülü Araç Bağışlıyoruz başlıklı yazımda akülü araç kampanyası, gönüllülük ve kalemhane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

Yorum yapılmamış

Bir yorum yazın