e-vreniyyat

Bana Yeter Küçük Bir Hayat

Çok şey değil, az bir şey benim istediğim. En sevdiklerimle bir bardak çay içmek, en sevdiğim yeşiller içindeyken susup maviyi seyretmek ya da hiç konuşmadan çok şeyi anlatabilmek… Yüksek lisansın bitmesi mi bahane yoksa kendimle baş başa kalma isteği mi… Hayat’ımdaki eksikleri bir bir buluyorum ya da parçaları birleştiriyorum belki de. Kapının üstünde unutulsa da kilidin içinde bırakılsa da anahtarı doğru kullanmak önemli olan. Anahtarın elimizde olması o kadar mühim değil. İzmir’de gezdim, maviyle buluştum, yeşile dalıp gittim, uzun soluklara derin susuşlar ekledim. Sen “gel” demedin; desen de gelmezdim. Sen “dönme” demedin; deseydin dönmezdim.

facebook’evreni ] facebook sayfası twitter’evreni RSS abonelik

Bir önceki İftar Çıkışı e-vren Kameralarımıza Yakalandı! başlıklı yazımda başak ölmez, dilara tan ve kayhan öztürk hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

2 Yorumlar

  • Yanıtla facebook üzerinden: Sudiye 01 Ekim 2011 at 00:11

    Hiç konuşmadan çok şey anlatmak… keşke.

  • Yanıtla facebook üzerinden: Birgül Atis 30 Eylül 2011 at 14:39

    Çok şey değil, az bir şey benim istediğim. En sevdiklerimle bir bardak çay içmek, en sevdiğim yeşiller içindeyken susup maviyi seyretmek ya da hiç konuşmadan çok şeyi anlatabilmek… Iste istedigim kücük bir hayat…

  • Bir yorum yazın