YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

Meslek Liseliler Kitap OKU’R!

Geçen hafta Konya‘da Eylem 1.1 eğitiminde olunca Meslek Liseliler de Kitap Okur atölye çalışmalarının sonuncusunu bugün gerçekleştirdik. Kendilerinden 4 hafta boyunca proje çalışması yapabilmek için izin istediğimiz arkadaşlarımızda bir hüzün vardı. Çünkü her güzel şey gibi bu çalışma da hızla geçip gitmişti.

Yeşil kağıtlar olumlu, turuncu renktekiler olumsuz görüşleri içindi. Lütfen yanlışlarımızı yazın desek de, turunculara kocaman kocaman YOKyazdılar. Bir iki cümle karalayanlar da kendilerini eleştirmiş, arada bir gürültü yaparak bizi üzdüklerini, bundan dolayı da özür dilediklerini yazmışlardı.

Hem onlar, hem de bizim için çok önemli bir tecrübeydi bu 4 atölye çalışması. Değerlendirme yazılarında da gördük ki, istenilse kitap okumak sonradan sevilebilecek bir alışkanlıkmış. Kağıtlara yazılan bize iyi davrandınız, çok eğlendik, hep güler yüzlüydünüz gibi cümlelerden çok artık kitap okuyorum, çünkü sıkıcı bir şey olmadığını gördüm.tarzı ifadeler bizim için çok önemliydi. Gönülden kağıda dökülen, sonra da güzel günlerin bir vedası olarak duvarda rengarenk bir güle güleye dönüşen her bir değerlendirme cümlesi amacımıza ulaşmışız dedirtti bize. Ben ve 3 arkadaşım, meslek liseli arkadaşlarımızı çok sevdik ve onları çok özleyeceğiz…

4. Haftanın Fotoğraflarını Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir