e-günlük

CİN-ALİ

Sabah ingilizce kursundayım. Konu, What’s the matter?Interchange’in ünite başlıkları genelde böyle alakasız oluyor. Oysa asıl konu, yandaki resimden de anlaşılacağı üzere {aslında çok da anlaşılmıyor, farkındayım} uzuvlarımız. Yani el, kol, bacak vs gibi organlarımız :)

Öğretmen haydi, herkes bir yaratık çizsin dedi. Herkes dediği de topu topu üç kişiyiz. Ben, Nermin Hanım ve öğretmen :) Androit mi çizsem ne yapsam Allahım Yarabbimdiye düşünürken, zaten kopmuşum dersten, gribim nezleyim, feci halde hastayım… Aldım kalemi kağıdı elime, önce bir zamanların seven-up kahramanını çizdim. Baktım biz buna ingilizce kol bacak anlatacağız, bir de Cin-Ali çizdim altına. Tıpkı ilkokuldaki gibi…

Cin Ali dedim de, ilkokuldaki Cin Ali kitaplarım nerede acaba? Neden saklamamışım ki… Şimdi bulmayı çok isterdim ama atıldığından eminim. Hala elinde Cin Ali serisi olanlar varsa, birini bana bağışlasa… Ne büyük sevaba girecekler, bir bilseler :)

Bir önceki Akülü Araçlar Sahiplerine Ulaştı başlıklı yazımda akülü araç kampanyası, gönüllülük ve kalemhane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

Yorum yapılmamış

Bir yorum yazın