SANAL AŞKLAR

Kimse görmedi internette başlayıp aşka dönüşen bir arkadaşlığı. Bugüne kadar kimse şahit olmadı, evliyken sanal sevgili edinildiğine. Kimsenin aklının ucundan geçmedi çocukları olan birinin sanal sevgilisiyle kaçamak bir ilişkiye başlayabileceği ihtimali. Henüz dünyanın çivisi çıkmamıştı ve başımıza taş yağması için hala sütten çıkmış ak kaşıktık. Kimsenin ruhu bile duymadı.

Göremeden, dokunamadan, kokusunu hissedemeden doğan bir aşka insanlar alışkın değildi pek. Sanal dünyanın sonsuzluğunda binlerce alternatiften biri elbet birgün aradığı insan olacaktı. Burası daha heyecanlı, daha kışkırtıcıydı. Eşini de işini de çocuğunu da unutturuyordu insana.

Sanal sevdalarına kimse şahit olmadı. Kimse onları bir arada görmedi. El ele hiç dolaşmadılar. İlk mekanı iki monitörken dört duvar arasına sıkışmaya mahkum bir sanal aşkın içinde bocalayıp kaldılar.

Bedenleri aç olunca birbirlerinin sevgileri de sabun köpüğü gibi sönüp gitti. Her akşam yuvalarına döndüler, her sabah yeni birilerinin sanal profilinde açtılar gözlerini. Yeni heyecanlar, yeni tenler, yeni fanteziler takip etti birbirini.

facebook sayfası: http://tr-tr.facebook.com/evrensoyucokphotoblogger

facebook’evreni: http://www.facebook.com/evrengunlugu

twitter’evreni: https://twitter.com/#!/evrengunlugu

e-vren’i reader’dan anlık takip et: http://www.evrengunlugu.net/feed/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir