e-günlük

POPSTAR + HACI + KURTLAR VADİSİ = BURASI TÜRKİYE

Uzun süredir yaşamadığımız olaylara tanık oluyoruz haberlerde. Bombalar patlıyor, insanlar ölüyor, okullarda çocuklar öldürüyor / öldürülüyor, dizilerin / yarışmaların biri bitmeden biri başlıyor, birileri gündemi sarsmak için olmadık işler yapıyor…

Derin devletin sırlarını öğretiyor diyerek savunulan dizinin -yararları (!)-  liselerde bıçaklanma olaylarıyla kendini gösterdi, yetmedi; yeni bir dizi piyasaya sürüldü. ATV günlerce reklamını yaptı, yayınlanacağı gün diziyi programdan çekti. HACI birkaç gün sonra SHOW TV‘de Türkiye’nin huzuruna çıktı. Etrafımız mafya tipli gençlerle, liselerimiz eli silahlı öğrencilerle dolup taşarken AKŞAM gazetesi büyük bir hizmette bulundu: Kurtlar Vadisi‘nin 55 bölümünü her gün 1,5 ytl‘ye dağıtmaya başladı. Yine herkes bildiğini okudu.

Arada bir Seda SAYAN canlı yayınlarda ezan okudu. Arada bir sağda solda terörist bombaları patladı. Bu arada medya yine üzerine düşen sosyal sorumluluk ile Türk seyircisine Dansa Var mısın? ,  Star Avı ve nihayet POPSTAR‘ı armağan etti. Neler oluyor hakikaten ?

Bir önceki Blog yazarlarına kitap önerileri başlıklı yazımda adalet ağaoğlu, Adnan Binyazar ve Aklını Kullan Aksini Düşün hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

Yorum yapılmamış

Bir yorum yazın