Herkes Burada

yunusevren_evrenspot

HERKES BURADA ! YA SEN ?
Onlar 2006′ da e-vren günlüğü için yazıyor; hayatlarını anlatıyorlar !

evrensoyucok_ampulramo

Pamukkale Üniversitesi İktisat Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisi Ramazan TEKKOYUN, Ocak 2006’da e-vren günlüğü’nün Misafir Kalemi oluyor, geçmişini bu sayfalarda paylaşıyor.

harun

Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 4. sınıf öğrencisi Harun BOYLU, Şubat 2006’da Paşa’sının Misafir Kalemi oluyor, e-vren günlüğü için kalemini konuşturuyor.

prenstenes

Blog ve edebiyat dünyasının usta kalemi Prens Tenes, Mart 2006’da e-vren günlüğü’nün Misafir Kalemi oluyor; birbirinden özel fotoğrafları eşliğinde e-vren günlüğü’ne özel yazılarını bu sayfalardan paylaşıyor!

2006 E -SÖYLEŞİLERİ

blalemrah

Adnan Menderes Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu ikinci dönem başkanı Bilal Emrah İBİL, Ocak 20o6’da Y. Evren S.’nin sorularını yanıtlayacak, ADÜ ToG ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında merak edilenleri anlatacak.

caglar

O, blog dünyasının gizli saklı Çağlar’ı. Her gün elektronik günlük yazıyor, yazılarını yüze yakın okur yakından takip ediyor. Kendisini bir sır gibi saklayan Çağlar, Şubat 2006′ da Y. Evren S.’ nin E – Söyleşisine konuk oluyor. Çağlar ilk defa özel fotoğraflarını ve bir engelli olarak neleri başarabildiğini e-vren günlüğü’nde paylaşıyor.

GERÇEK BLOG TADINDA, DOĞRU DÜRÜST BLOG

Bu yazı, ilk blogcu.com’da yayımlandıktan sonra buraya taşındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir