Mutluyum, huzurluyum, höy löy löy

Aytepe Mesire Alanı / Şubat ’06

ADÜ Toplum Gönüllüleri’nin “Kitap Okuyoruz” Projesinin ilki bugün gerçekleştirildi. Yarın Aydın Life Dergisi yazar kadrosunun tanışma toplantısına katılıyorum. Ayrıca yarın Anahtar Eğitimi için Trakya Üniversitesinden canım arkadaşım Önder GÜNHAN geliyor. Ve 16 Mart’ta Evren ERGEÇ abim Aydın’da oluyor ! Ve ICHA ile yeniden… Mutlu olmayayım da daha ne olsun :)

MUTLUYUM, ÇOCUKLAR GİBİ ŞENİM

Ben ki, son bir aydır kapalı kutu gibiydim. Yüzüm gülmedi, içim sıkım sıkım sıkıldı. Çok değil, dün geceye kadar berbat bir ruh hali içerisindeydim. Neyse ki, ICHA geri döndü de, sihirli kelimeleri ve büyüleyici sesiyle beni kendime getirdi :)

Çalıştılar çabaladılar sonunda Kitap Okuyoruz Projesini ADÜ’lü Toplum Gönüllüsü arkadaşlar gerçekleştirdiler. İki arada bir derede Merkez Kampus’te arkadaşların yanında olmaya çalıştım. Ne de olsa o kadar saat projenin atölye çalışmasını yapmıştık. Ayrıntılı bilgi için [Bkz.] Sonra ver elini İncirliova. Deniz Feneri ışığımızı takıp yakamıza kısa bir İncirliova macerası. Sonrasında Mahmut’la Sabahçı Kahvesi’nde nefis börekler ve leziz çaylar. Her şeyden önemlisi keyifli bir sohbet :)

Yarın büyük bir heyecanın son demlerini paylaşacağız Aydın Life yazar kadrosuyla. Dergiyi ilk defa göreceğiz ve bütün köşe yazarları tanışacağız. Yazıyı yazan benim ama insan bir de dergide nasıl durduğunu merak ediyor. Ne biçim bir şey acaba şu Aydın Life ? Dedikodulara göre Ahmet Hakan ÇOŞKUN da sırf benim hatırım için yarın kokteylde olacakmış. Oradan Sabah Gazetesine geçeriz artık :)

Dostluğunu, samimiyetini ve emeklerini saymakla bitiremeyeceğim canım arkadaşım Önder GÜNHAN da yarın Aydın’da olacak. Toplum Gönüllüleri maceramda başından beri yanımda olan Trakya ToG’un koordinatörü, aslan parçası Önder’im ile yarın buluşmayı iple çekiyorum.

Hayatımda tanıdığım ilk ve tek Evren. Öyle gıcıklıklar yaptım, kızdırdım, saçmaladım, öfkelendirdim, profesyonelliğini hiç umursamayıp “abim” dedim ki ona. Gene de tahammül etti bana. Yüzlerce paylaşımdan sonra askerlik vs derken onu çok özledim. 16 Mart’ta inşallah Aydın’da olacak Evren ERGEÇ. Ve Yunus’un Evren’i, gönüllü hocasını, başının tacını dört gözle bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir