2017 Cami Halısı Modelleri

Cami halısı camide tabanı kaplamak ve aynı zamanda da camiye giren insanların temizlik durumundan şüphe etmeden ibadetlerini gerçekleştirebilmesini sağlayan eşyalardır. Halılar tüm camiyi kaplayacak şekilde hazırlanırlar. Tabanda hiçbir boş alan kalmaması hem görüntü açısından estetik ve hoş bir hava yaratır hem de camide tüm tabanın rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar. Yıllardır cami halıları konusunda siz tüketicilere hizmet veren firmamız Çelebizade halı her türlü yurt halısı içinde çeşitleri ve modelleri sizin beğeninize sunmaktadır. Firmamızda satışta bulunan modelleri görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cami Halısı Modelleri

Camilerde kullanılabilecek birçok modelde ve renkte cami halısı ile sizlere kaliteli ve ucuz hizmet sunmaktayız. Tüm alışverişiniz boyunca sizlere her konuda yardımcı olarak en doğru halıyı seçmenizde aktif olarak rol oynamaktayız. Cami halısı olarak web sitemizde yer alan birçok model ve renk için siz de caminin büyüklüğü ve iç alanının dekorasyonuna göre düz ya da desenli olarak tercih yapabilirsiniz. Düz halılara genel olarak saflı cami halısı denilmekte ve taban alanı küçük olan ya da iç dekorasyonu fazla desenli olan yerlerde kullanıma uygundur. Orta kısmında desen bulunan göbekli cami halıları ise daha büyük camilerde kullanılırlar ve mekana da oldukça güzellik katarlar.

Saflı Cami Halısı Modelleri

Saflı cami halısı genelde düz ve koyu renklerden oluşan ve yanlarında bulunan kemer şeklindeki saf çizgisine göre cami tabanına döşenen halılardır. Firmamızda saflı cami halısı modelleri ve renkleri bulunmakta olup dilediğiniz halı modeli verilen ölçülerde kısa süre içerisinde hazırlanmaktadır. Cami halısı olarak bu modellerin kullanılması camilerde sıkça meydana gelen sıra ve saf bozukluklarını da engellemekte, daha düzenli ve insanların da daha rahat ibadet edebilmesini sağlayan ortamlar yaratmaktadır. Aynı zamanda saflı cami halısı kolay bir şekilde döşenir ve temizlik yapılacağı zamanlarda da kolayca yerinden sökülerek temizlenir. Halıların kuru temizliği ve ıslak temizliği mümkündür. Kısa sürede kuruyan halılar rengini ve desenini kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir.

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Göbekli cami halısı modelleri ise orta kısmında otantik figürlerden oluşan ve çeşitli renkler kullanılarak yapılan desenler yer alan halılardır. Bu halıların kullanımı da saflı halılar gibi fonksiyonel olduğu kadar da dekoratiftir. Özellikle büyük ve aydınlatması iyi olan camilerde göbekli cami halısı kullanımı mekanı olduğundan çok daha derin göstermektedir. Parça parça da kullanılabilen bu halılarda hem renk seçenekleri hem de aynı renk içinde farklı desen seçenekleri mevcuttur. celebizadehali.com‘da tercih edilen göbekli cami halısı modeline göre fiyat da değişkenlik göstermektedir. Farklı fiyatlarda mevcut olan saflı ve göbekli cami halılarında metrekare fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan iletişim kanalları ile bizlere direkt ulaşım sağlayabilir, beğendiğiniz halının stok durumunu ve güncel olan fiyatını öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. cami halısı modelleri adlı yazınız halı yıkamacı olarak hemen dikkatimi çekti :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir